Stylowe ramki na magnes znakomitym gadżetem reklamowym

Każdy z nas ma w swoim domu ramki na zdjęcia. Umieszczamy je na biurku, na ścianach i na półkach, aby móc na co dzień widzieć twarze naszych najbliższych. Ze względu na swoją wartość użytkową i sentymentalną, ramki doskonale nadają się także na upominek reklamowy dla klientów oraz współpracowników. Ciekawym pomysłem na tego typu prezent są także nowoczesne ramki na magnes.

ramka-na-magnes

Ramki na magnes – dlaczego doskonale nadają się na gadżet reklamowy?

Ramki na zdjęcia użytkowane są właściwie wszędzie. Znajdziemy je zarówno w naszych domach, jak i w miejscu pracy. Właśnie ze względu na swoją powszechność idealnie nadają się one na przypominanie klientom i współpracownikom o naszej firmie oraz o usługach, które świadczymy. Takie ramki oferują producenci artykułów reklamowych, tacy jak np. firma Wisplast. Doskonale wiedzą oni, jakie rodzaje ramek sprawdzają się najlepiej, służą więc też radą.

Estetycznie wykonane i zaprojektowane ramki na magnes mogą zostać umieszczone np. na tablicach lub na drzwiach lodówki, dzięki czemu będą zawsze w zasięgu wzroku znacznie większej grupy ludzi. Jest to więc doskonała okazja, aby zareklamować swoją firmę oraz utrwalić pamięć o niej u dużej grupy potencjalnych odbiorców. Pamiętajmy także, że nasi klienci oraz współpracownicy szczególnie cenią sobie podarunki praktyczne, które przydadzą im się na co dzień lub mają praktyczne zastosowanie. Takie są właśnie ramki na zdjęcia, które każdy z nas posiada i chętnie kupuje.

Jak zaprojektować idealną ramkę na magnes?

Aby nasza ramka spełniała swoją praktyczną funkcję, powinniśmy wykonać na niej nadruk informujący o naszej firmie. Pamiętajmy jednak, aby nie był on zbyt duży i za bardzo rzucający się w oczy, gdyż takie postępowanie może spowodować, że odbiorca nie zbyt chętnie będzie korzystał z naszej ramki. Nadruk lub logo naszej firmy powinno być oczywiście widoczne, ale jednocześnie nie powinno być głównym elementem ramki.

W zależności od naszego gustu oraz profilu prowadzonej firmy możemy zdecydować się na eleganckie i stylowe ramki na magnes lub postawić na bardziej wesołe i kolorowe motywy, które będą wywoływały pozytywne skojarzenia. Pamiętajmy tylko o tym, że wydruk musi być jak najwyższej jakości, a sama ramka trwała i solidnie wykonana, aby jak najdłużej służyła naszemu obdarowanemu oraz, aby wzbudzała same pozytywne skojarzenia z naszą firmą. Jeśli chodzi o rozmiar, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór tradycyjnej ramki na zdjęcia, w której bez trudu zmieści się zdjęcie w najpopularniejszym formacie 10 x 15 cm.

śr. ocena 5 / głosów 5