Czym charakteryzują się wozy paszowe Trioliet?

Trioliet to czołowa holenderska marka, uznany producent maszyn i systemów do żywienia w gospodarstwach rolnych. O przydatności wozów paszowych Trioliet mogą przekonać się także polscy rolnicy i hodowcy zwierząt gospodarskich, korzystający z oferty Agromix – rodzimego dystrybutora maszyn rolniczych. Czy zakup nowego sprzętu zagranicznego jest opłacalny? Dlaczego rozwiązania zaproponowane przez firmę Trioliet cieszą się szerokim poważaniem i popularnością? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.

wozy-paszowe

Lata doświadczeń

Technologia wozów paszowych Trioliet to owoc niemal 70 lat doświadczeń w dziedzinie technologii żywienia. Produkowane maszyny stanowią odpowiedź na najbardziej zindywidualizowane potrzeby hodowców bydła i producentów mleka. Opracowane rozwiązania są nastawione na prostotę użytkowania i szczegółowo badane przez firmowy Wydział Rozwoju. W efekcie do dyspozycji klienta zostaje oddany szeroki zasób asortymentu – wozy o różnej pojemności, mocy, ilości dostępnych ślimaków i noży. W samej ofercie firmy Agromix znajduje się ponad 20 maszyn o zróżnicowanej specyfikacji technicznej.

Systemy wycinania i załadunku

Ogromny nacisk w technologiach Trioliet jest kładziony na jakość wycinania oraz wydajność załadunku. Dzięki nowoczesnym wycinakom do kiszonki i wozom paszowym, pasza jest cięta aż do podłoża, a zarazem zachowuje swoją pierwotną strukturę. Po jej każdorazowym pobraniu, powierzchnia wykroju pozostaje dokładnie wycięta i niespulchniona, co zapobiega stratom wynikłym z wtórnej fermentacji. Godnymi wzmiankowania rozwiązaniami są wozy samozaładowcze wyposażone w uniwersalny system wycinania (noże ruchome i stałe z hartowanej stali) oraz opcjonalny system z nożami stałymi (tak zwane noże tnące).

Rozwiązanie dla każdego

Maszyny Trioliet dysponują rozmaitym sposobami zadawania – z przodu, z tyłu, z boku oraz poprzez połączenie wszystkich wymienionych funkcjonalności – co pozwala dopasować je do konkretnych wymagań danego użytkownika. Tym samym w ofercie marki znajdziemy wozy paszowe dostosowane do każdego typu obory, zapewniające równomierne zadawanie paszy. Poszczególne typy maszyn rolniczych wraz z dokładną specyfikacją techniczną (tabele, opisy) można znaleźć na stronie internetowej Agromix. W razie pytań bądź wątpliwości, warto też skontaktować się z przedstawicielami handlowymi firmy oraz specjalistami branżowymi.

śr. ocena 5 / głosów 6