Wynajem samochodu osobowego. Dlaczego warto?

Wynajem samochodu osobowego to coraz bardziej popularna usługa. Niegdyś z tej możliwości korzystali jedynie dobrze usytuowani ludzie. Dzisiaj każdy może sobie pozwolić na wynajem auta. Wypożyczalni jest coraz więcej, dzięki temu klienci mogą liczyć na coraz bardziej atrakcyjne ceny. Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów?

Jazda bezpiecznym samochodem bez dodatkowych kosztów i zmartwień

Przede wszystkim wynajem samochodu osobowego to gwarancja jazdy bezpiecznym autem. Renomowane wypożyczalnie samochodów, takie jak wypożyczalnia Odotrans, dostarczają pojazdy w bardzo dobrym stanie technicznym. Wypożyczalnia Odotrans dysponuje własnym warsztatem mechaniczno-blacharskim, gwarantując regularne przeglądy i brak usterek.

Wynajmowane pojazdy mają opłacone pełne ubezpieczenie AC, OC i NWW. Klienci nie muszą martwić się o przeglądy techniczne, wymianę opon czy dolanie oleju. Otrzymują w pełni sprawny, gotowy do drogi samochód, nie martwiąc się o koszty eksploatacyjne. Aby wynająć samochód w wypożyczalni Odotrans, należy mieć ukończony 23 rok życia i posiadać prawo jazdy co najmniej od roku. Konieczne jest również wpłacenie kaucji oraz uregulowanie kosztów najmu samochodu. Wysokość kaucji zależy wybranego pojazdu (od 500 do 1 200 zł).

Szeroki wybór samochodów osobowych

Dlaczego jeszcze warto korzystać z wypożyczalni i wynająć samochód osobowy? Mamy do wyboru szeroki wybór pojazdów, od niewielkich, miejskich modeli, po przestronne SUV-y, a nawet minivany! Mieści się w nich aż do dziewięciu osób, które podróżują w komfortowych warunkach.

Klient może wybrać dowolne auto, odpowiadające jego potrzebom i możliwościom finansowym. Z dokładną ofertą wypożyczalni zapoznamy się na stronie internetowej firmy lub kontaktując się telefonicznie. Jeżeli jest taka potrzeba, samochód może zawierać dodatkowe wyposażenie, takie jak fotelik dla dziecka.

Dodatkowe usługi wypożyczalni samochodów

Warto wspomnieć, że wypożyczalnie samochodów oferują również dodatkowe usługi. Wypożyczalnia Odotrans zapewnia np. pełną obsługę uroczystości ślubnych w zakresie wynajmu eleganckich samochodów z kierowcą dla młodej pary. Samochód może być odświętnie udekorowany tak, by przyszli małżonkowie poczuli się naprawdę wyjątkowo!

Warto sprawdzić ofertę wybranej wypożyczalni i wypożyczyć auto, którego potrzebujemy. Zwłaszcza że warunki wynajmu są bardzo atrakcyjne, a zamówienie można złożyć w kilka minut na stronie internetowej wypożyczalni. Wystarczy podać datę wynajmu i zwrotu oraz miejsce wynajmu i miejsce zwrotu, aby poznać dokładną ofertę i cieszyć się komfortową jazdą wybranym autem.

śr. ocena 0 / głosów 0