Hytera depcze po piętach konkurencji

Firma Hytera jest największym w Chinach dostawcą profesjonalnego sprzętu i rozwiązań radiokomunikacyjnych oraz drugim dostawcą urządzeń tego typu na świecie (wg. niezależnych badań grupy IMS Research). Hytera oferuje kompleksowe rozwiązania radiokomunikacyjne – infrastrukturę, radiotelefony, a także akcesoria oraz oprogramowanie.

Jakość ponad wszystko

Hytera to nowoczesny producent radiotelefonów i systemów łączności posiadający własne moce produkcyjne i laboratorium badawcze. Oferuje produkty wysokiej jakości, wytwarzane zgodnie z normami z 6-Sigma oraz QCC. Wszystkie produkty Hytera są testowane pod kątem spełniania stosownych norm (FFC, CE, RoHS, MIL-STD i inne), dzięki czemu mogą z powodzeniem konkurować na europejskim i światowym rynku.

Hytera stawia na innowacyjność, dlatego każdego roku ponad 10% przychodów ze sprzedaży przeznacza na prace rozwojowe. Efekty pracy ponad 800 inżynierów zatrudnionych w trzech głównych ośrodkach rozwojowych potwierdza ponad 280 zarejestrowanych patentów.

Hytera na arenie międzynarodowej

Firma Hytera działa na całym świecie. Poza Chinami, poosiada dwa oddziały w Europie, w Niemczech i Wielkiej Brytanii, oraz oddział w Stanach Zjednoczonych, a także ponad 20 regionalnych przedstawicielstw handlowych na Bliskim Wschodzie, Afryce, Azji-Pacyfiku i terenie Wspólnoty Niepodległych Państw.

Produkty Hytera oferuje ponad 600 dystrybutorów na całym świecie i zostały wprowadzone na rynek w ponad 100 krajach. Intensywny rozwój firmy sprawił, że jest drugim co do wielkości globalnym dostawcą radiotelefonów analogowych. W samych Chinach Hytera to niekwestionowany lider, zajmuje czołową pozycję na rynku już od 19 lat! Rozwiązania dostarczane przez Hytera są stosowane przede wszystkim przez policje, straż pożarną oraz inne instytucje, które poszukują profesjonalnych systemów łączności.

W Polsce produkty Hytera są dostępne m.in. w ofercie firmy AZSTUDIO – dostawcy urządzeń łączności radiowej z blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku.