Telewizory LOEWE – warte zainwestowanych pieniędzy

Jeden z największych dylematów przed jakim stoi konsument tuż przed zakupem telewizora   jest taki: czy sugerować się wyłącznie niską ceną, czy może chodzi o coś więcej? Choć cena, oczywiście, odgrywa ważną rolę to w przypadku produktów, które zasługują na miano luksusowych i ekskluzywnych, liczy się przede wszystkim najwyższa jakości.

telewizory-loewe

Warunek jest więc prosty: od dóbr z wyższą ceną oczekujemy w zamian ich wysokiej jakości, i to nie tylko użytkowej, ale również i estetycznej. Zasada dbałości o każdy aspekt produkowanych przez siebie produktów, od bez mała 100 lat, przyświeca niemieckiemu producentowi systemów audiowizualnych LOEWE. Od wielu już lat jakość wykonania, stosowane materiały i zaawansowana technologia telewizorów LOEWE wyznaczają trendy w branży audio video, pomimo tego, że ten bawarski producent nie należy do największych na świecie.

Nie każdy o tym wie, a warto to podkreślić, że już w 2008 roku LOEWE przedstawiło telewizor Connect, który był pierwszym tzw. telewizorem smart, a jak wiemy koncepcja ta jest rozwijana, i to przez wszystkich graczy rynku, do dnia dzisiejszego – przekonuje nasz rozmówca z firmy: cyfrowedomy.pl – autoryzowanego dealera LOEWE.

Najwyższa jakość obrazu i dźwięku

Jednym z ostatnich osiągnięć inżynierów LOEWE jest technologia tworzenia obrazu dla najnowocześniejszych matryc OLED, którą nazwano VantaVision. Zniwelowała ona  wszystkie mankamenty OLED wyostrzając to co w nich najlepsze, czyli poziom czerni i czas reakcji matrycy. Naocznie możemy to sprawdzić w telewizorze OLED Ultra HD LOEWE bild 7, który kilka miesięcy temu pojawił się na rynku w dwóch wariantach wielkości. Jakość dźwięku jaką prezentuje ten telewizor jest wręcz zniewalająca.

Z bardzo płaskiego soundbara wydobywa się dźwięk, który jest lepszy od tego, który wytwarza większości klasycznych systemów kina domowego w segmencie do 5000,00 zł. Taką opinię potwierdza niemal każdy klient, któremu prezentowaliśmy ten telewizor – mówi sprzedawca z cyfrowedomy.pl

Intuicyjny system sterowania

Nowoczesne i zaawansowane rozwiązania w telewizorach z reguły kojarzą się ze skomplikowaną obsługą, ale nie w LOEWE. Pomimo tego, że na pokładzie mamy do dyspozycji tuner telewizji satelitarnej, nagrywarkę, radio internetowe, TIDAL i rozwinięte funkcje smart tv to poruszanie się po poszczególnych modułach przy pomocy niezwykle eleganckiego pilota zdalnego sterowania jest intuicyjnie proste. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość zintegrowania z telewizorem dodatkowych 4 głośników i subwoofera tak by stworzyć system kina domowego 5.1. Integracja taka oznacza, że w żaden sposób nie komplikuje się sterowanie takim systemem. Wszystko załatwia ten sam pilot od telewizora.

Elegancja w każdym calu

Obok niesamowitych możliwości technologicznych, na uwagę zasługuje także design systemów LOEWE. Producent ze swojej strony oferuje nam nie tylko estetyczny minimalizm seryjnych produktów, ale także możliwość indywidualnego skonfigurowania swojego idealnego kina domowego! Mówimy tutaj konkretnie o propozycji LOEWE Individual Design. Przy zakupie niemal każdego produktu LOEWE klient ma możliwość wyboru koloru jego obudowy spośród kilku propozycji oraz sposobu jego zainstalowania. Jak na producenta dóbr ekskluzywnych przystało od czasu do czasu pojawiają się limitowane serie telewizorów wykończone np. oceanicznym orzechem. Przykładem tego jest np: LOEWE Reference ID 55 Wood.

Kupując kino domowe LOEWE, wchodzimy więc w posiadanie niezawodnej i luksusowej elektroniki, która jednocześnie jest elementem wyposażenia idealnie dopasowanym do stylu wnętrza. Więc jeśli cenisz jakość i piękno otaczających cię przedmiotów użytkowych, systemy rozrywki domowej LOEWE to najlepszy wybór.