Zimowe kurtki kobiece. Odzież od włoskich marek

Zima zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – konieczne będzie odświeżenie swojej garderoby. Podstawowym elementem, który powinien się w niej znaleźć, są przede wszystkim kurtki. Trendy modowe zmieniają się co roku. Czasem jednak warto zainwestować w ponadczasowy model dobrej jakości, który sprawdzi się przez kilka sezonów. Biorąc pod uwagę ten fakt, można zauważyć, że kobiety coraz bardziej interesują się produktami włoskich marek.

kobiety w zimie

Parki — kurki zimowe dla nowoczesnych kobiet

Wśród modeli kurtek, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem, można znaleźć między innymi parki. Charakteryzują się one określoną długością – zazwyczaj sięgają do kolan, ale zdarza się, że niektóre wzory są nawet nieco dłuższe.

Tym, co wyróżnia parki na tle innych kurtek zimowych, to przede wszystkim uniwersalny krój, który doskonale leży na każdej sylwetce. Tak naprawdę są to modele, które nadają się zarówno dla niższych, jak i wyższych Pań — podkreśla specjalista z Butiku Imperium.

Początkowo parki przeznaczone były głównie na tak zwane okresy przejściowe: wiosnę i jesień. Jednak z biegiem czasu zaczęto je bardziej ocieplać, podszywać futerkami lub innymi materiałami, które zapewniają doskonałą izolację cieplną. Dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane także zimą.

Pikowane modele kurtek zimowych zawsze w modzie

Bardzo popularnym wzorem damskich kurtek zimowych, które dostępne są między innymi w ofercie włoskich marek, są okrycia pikowane. W tym zakresie wyróżnia się kilka modeli:

  • długie płaszczyki pikowane po całości,
  • krótkie bomberki,
  • kurtki w standardowej długości z pikowaniem na wybranych elementach.

Bardzo ciekawą opcją są również specjalne bezrękawniki, które zimą można nałożyć dodatkowo na inny model kurtki, zapewniając sobie maksymalny komfort cieplny.

Dlaczego warto postawić na kurtki zimowe włoskich marek?

Nie bez powodu Włochy uważa się na kolebkę mody. To właśnie tam organizowane są największe pokazy i stamtąd pochodzą najmodniejsze w niemal każdym sezonie modele ubrań, które cieszą się zainteresowaniem niemal na całym świecie. Nic więc dziwnego, że Polki również coraz chętniej stawiają na dobrej jakości produkty i najlepsze włoskie marki.

Przede wszystkim warto zauważyć, że każda kurtka zimowa włoskiej marki jest produktem o precyzyjnym wykonaniu. Dzięki temu wyroby łączą w sobie elegancję i swego rodzaju luksus. Ponadto, włoscy projektanci przykładają uwagę do odzieży, która wychodzi pod ich nazwiskiem. Bardzo często są to modele ponadczasowe, które można nosić znacznie dłużej niż jeden sezon i zestawiać z różnymi elementami garderoby, który pomimo pozornie innego stylu, będą do siebie doskonale pasowały.

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w wysokiej klasy, elegancką kurtkę zimową włoskiej marki? Czasem trzeba pozwolić sobie na odrobinę luksusu – tym bardziej, że jest to praktyczna inwestycja, a sama kurtka będzie przez Ciebie wykorzystywana co najmniej przez kilka sezonów.

śr. ocena 0 / głosów 0