kategoria:
Zdrowie

Chcesz zadbać o swoje zdrowie i interesujesz się nowinkami medycznymi? Portal Pomysły na to kopalnia cennych inspiracji i praktycznych porad z zakresu zdrowia. Zajrzyj do zakładki Zdrowie i dowiedz się, jaki zabieg medyczny wybrać dla siebie, jak skutecznie zwalczyć chorobę i kiedy udać się do lekarza.

lifting powiek

Plazma IQ – charakterystyka zabiegu

Upływ czasu odbija się na naszym wyglądzie. Szczególnie na powiekach, które z czasem zaczynają opadać, sprawiając że nasza twarz wygląda na zmęczoną. Rozwiązanie? Plazma więcej(...)
biorezonans medycyna alternatywna klinika

Biorezonans. Co to takiego?

Metody diagnostyczne z zakresu medycyny niekonwencjonalnej są popularne wśród zwolenników tradycyjnych i naturalnych metod leczenia. Dużą skuteczność przypisuje się zwłaszcza diagnostyce i terapii metodą więcej(...)
kobieta z testem ciążowym

Jak działają testy ciążowe?

Ogólnie dostępne w każdej aptece i w coraz większej ilości innych sklepów testy ciążowe są najprostszym sposobem na potwierdzenie zajścia w ciążę. Takie teksty więcej(...)

Objawy i leczenie kandydozy

Kandydoza określana jest także terminem drożdżycy. To jedna z najczęściej pojawiających się chorób cywilizacyjnych, która atakuje organizm człowieka, a co gorsze może atakować wiele więcej(...)

Notice: Undefined variable: additional_loop in /home/welcomep/domains/pomysly-na.pl/public_html/wp-content/themes/pomyslyna/category.php on line 93

Notice: Trying to get property of non-object in /home/welcomep/domains/pomysly-na.pl/public_html/wp-content/themes/pomyslyna/category.php on line 93