Pakiet Glowing dla Twojej skóry

Pakiet Glowing został stworzony z myślą o Twojej skórze. Dzięki połączeniu trzech rewolucyjnych zabiegów: peelingów Jessnera, zabiegu rozświetlająco-liftingującego skórę oraz mezoterapii nawilżająco-odmładzającej, Twoja skóra może nabrać po lecie nowego blasku i będzie właściwie nawilżona i odżywiona. Na czym dokładnie polegają wszystkie składające się na pakiet zabiegi, dowiesz się z naszego artykułu.

Czym jest Pakiet Glowing

Pakiet Glowing Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Wellderm we Wrocławiu został stworzony z myślą o kobietach, które chciałyby właściwie ją rozświetlić, odżywić i wygładzić. Na pakiet składają się 2 peelingi chemiczne roztworem Jessnera, trzyetapowy zabieg rozświetlająco-liftingujący oraz mezoterapia igłowa HYDRA BOOSTER. Każdy z zabiegów jest niezbędnym etapem w walce o piękną i właściwie odżywioną skórę.

Peelingi chemiczne Jessnera

Peelingi Jessnera są świetne dla każdego rodzaju skóry. Ich działanie polega na głębokim oczyszczaniu i nawilżeniu skóry, zwężeniu rozszerzonych porów oraz przeciwdziałaniu pojawieniu się łojotoku. Bardzo często stosuje się go również w terapii trądziku oraz w celu usunięcia powstałych w jego wyniku blizn. Peeling Jessnera ma wielostopniowe działanie: pozwala na rozjaśnienie przebarwień, oraz doskonale normalizuje pracę skóry.

Zabieg rozświetlająco-liftingujący

Zabieg rozświetlająco-liftingujący składa się z trzech etapów i służy intensywnemu odżywieniu skóry oraz przywróceniu jej właściwego napięcia. Pierwszy etap zabiegu polega na wykonaniu peelingu Argipeel z dodatkiem GLOWING Powder. Peeling ten sprawia, że skóra zostaje zregenerowana, złuszczona i napięta. Drugi etap zabiegu to C-Peel z dodatkiem liftingującym, który dodatkowo wzmacnia skórę i ją właściwie rozświetla. Ostatnim etapem jest podanie skórze mającego działanie silnie liftingujące serum..

Mezoterapia igłowa HYDRA BOOSTER

Ostatnim elementem Pakietu Glowing jest mezoterapia igłowa HYDRO BOOSTER. Jest to nowoczesna metoda pielęgnacji skóry, która opóźnia widoczne efekty starzenia. Zabieg polega na iniekcyjnym wprowadzaniu w skórę składników aktywnych, których działanie wzmaga naturalne procesy regeneracyjne i powoduje właściwe nawilżenie i odmłodzenie skóry.