Golden Rose – kosmetyki na każdą kieszeń

Wysoka cena nie zawsze jest gwarancją równie wysokiej jakości, szczególnie w przypadku kosmetyków. Są bowiem takie marki, których produkty wyróżniają się swoimi właściwościami, choć kosztują niewiele. Świetnym tego przykładem może być firma Golden Rose.

O firmie

Golden Rose to wyłączny dystrybutor Erkul Cosmetics, który na polskim rynku działa już od 2003 roku. W ofercie firmy znaleźć można kosmetyki kolorowe oraz lakiery do paznokci. Wszystkie produkty eksportowane są do 86 krajów na 5 kontynentach.

Pierwszy punkt sprzedaży Golden Rose otwarty został w 2003 roku. Nikt wówczas nie spodziewał się jaką furorę zrobią sprzedawane w nim kosmetyki. Swoją popularność firma zawdzięcza bowiem przede wszystkim ustnym rekomendacjom przekazywanym sobie wzajemnie przez miłośniczki makijażu.

Cechy charakterystyczne produktów

Kosmetyki marki Golden Rose stały się szczególnie popularne ze względu na prezentowany przez nie znakomity stosunek jakości do ceny. Najchętniej kupowanymi produktami są szminki, błyszczyki oraz lakiery do paznokci, jednak oferta firmy jest o wiele bogatsza.

-Klientki doceniają jakość, wykonanie i aktualność kosmetyków Golden Rose. Nic dziwnego, bo firma w swoich działaniach stawia na aktualne trendy, które trafiają do serc wszystkich modnych kobiet – mówi nasz rozmówca, reprezentant internetowego sklepu Kosmetykomania, w którego ofercie również można znaleźć produkty marki Golden Rose.

Zaletą kosmetyków Golden Rose jest także sposób w jaki są one produkowane. Marka jest bowiem przyjazna środowisku, a oferowane produkty są zawsze badane pod kątem dermatologicznym i mikrobiologicznym.

Gdzie szukać

Dzięki kosmetykom Golden Rose każda kobieta może wykonać piękny makijaż bez konieczności wydawania dużych kwot, dlatego coraz więcej kobiet przekonuje się do produktów tej marki. Dzięki temu stają się one również coraz łatwiej dostępne.

Obecnie istnieje w Polsce 70 punktów sprzedaży kosmetyków, które znajdują się zwykle w galeriach handlowych. Produkty Golden Rose dostępne są również w wielu drogeriach internetowych.

Dlaczego warto

Kosmetyki Golden Rose świetnie sprawdzą się w kosmetyczce każdej kobiety – utrzymują się długo, ich kolory odpowiadają aktualnym trendom, wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, a to wszystko za bardzo korzystną cenę.