Wieczór kawalerski ze Strefą Zamkniętą

Jak sprawić, aby przyszły pan młody pożegnał swój kawalerski stan z uśmiechem na twarzy? Zapomnij o nudzie i urządź mu szaloną imprezę, którą będzie jeszcze długo wspominał. Nie martw się o pomysł, nie trać czasu na szukanie miejsca w lokalu. Powierz to zadanie profesjonalistom ze Strefy Zamkniętej. Dla nich organizacja kawalerskiego to bułka z masłem.

Wieczór kawalerski

Adrenalina i dreszcz emocji

Wieczór kawalerski to wyjątkowa impreza, która wymaga szczególnej oprawy. Dlatego warto, aby urządzili ją specjaliści od dobrej zabawy tacy, jakich znajdziesz w Strefie Zamkniętej w Zabrzu. Ekipa z SZ zajmie się wszystkim i zadba o każdy szczegół, a Ty będziesz mógł skupić się tylko na wspólnej zabawie z przyszłym panem młodym.

Jeśli Twój kumpel lubi adrenalinę i niespodzianki, świetnym pomysłem może być organizacja jego porwania. Wybierając taką opcję, możesz być pewien, że ta noc będzie niezapomniana. Mocne kino akcji i szalona komedia w jednym.

Testosteron w najlepszym wydaniu

Jeśli obawiasz się o serce kumpla i wiesz, że sama uroczystość ślubna dostarczy mu odpowiednią dawkę adrenaliny, możesz rozważyć inne, ciekawe pomysły. A takim z pewnością jest walka na łuki. Archery Tag odbywa się za pomocą specjalnych strzał, zakończonych piankowym grotem. Nie musisz więc się obawiać, że przyszła panna młoda skreśli Cię z listy gości. Jej wybranek stawi się na ślubnym kobiercu cały, zdrowy i bez siniaków.

Archery Tag nie wymaga żadnego doświadczenia. Stanowi za to niezłą gratkę dla osób, które lubią pomyśleć i dobrze się zmęczyć, doskonale się przy tym bawiąc. Taką walkę na łuki można zorganizować niemal wszędzie, lokalizacja nie jest problemem.

Fajną przygodą może być również przejażdżka quadem. Wystarczy, że podasz liczbę uczestników imprezy, a ekipa ze Strefy Zamkniętej zajmie się resztą.

Ubaw po pachy

Kolejną mega propozycją jest organizacja kawalerskiego w Bumper Balls, kulach sferycznych. Co ważne – do Bumper Ball nie wchodzi się w całości tak jak do popularnej Zorby i nie leci tam, gdzie ona zapragnie. Bumper Ball uwalnia nogi i dzięki temu oprócz akrobacji, zderzania się z innymi osobami i odbijania od nich, podłoża czy ścian, daje możliwość ruchu.

Dodatkową atrakcją na wieczorze mogą być Alkogoogle – gadżet, który sprawdza się podczas każdej imprezy. Nie słyszałeś o nich? Alkogoogle to specjalne gogle z wbudowanym symulatorem wirtualnego zamroczenia środkami psychoaktywnymi. Brzmi dobrze? No raczej! Decydując się na współpracę ze Strefą Zamkniętą, nie musisz przeglądać dziesiątek stron internetowych w ich poszukiwaniu i wydawać pieniędzy na zakup.

Będzie co wspominać

Dobrą imprezę podczas wieczoru kawalerskiego zapamięta każdy. Warto jednak zachować jakieś pamiątki, które pozwolą powspominać i zagwarantują banana na twarzy nawet wtedy, kiedy żona będzie w złym humorze. Sprawdzonym rozwiązaniem są pakiety ze zdjęciami i ciekawe prezenty takie jak na przykład zamknięta w klatce procentowa bestia, którą najpierw przyszły pan młody będzie musiał sam wydostać.

śr. ocena 0 / głosów 0