Jak zorganizować wieczór panieński nad morzem?

Wieczór panieński to wyjątkowy czas zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i jej koleżanek czy kobiet z rodziny. Opcji na spędzenie tego czasu jest wiele. Jednym z pomysłów jest zorganizowanie wyjazdu nad morze, a tam wieczór można spędzić na kilka sposobów. Spokojnie albo aktywnie Przede wszystkim przystępując do organizacji wieczoru panieńskiego, nie można zapomnieć o […]

wieczor-panienski

Wieczór panieński to wyjątkowy czas zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i jej koleżanek czy kobiet z rodziny. Opcji na spędzenie tego czasu jest wiele. Jednym z pomysłów jest zorganizowanie wyjazdu nad morze, a tam wieczór można spędzić na kilka sposobów.

Spokojnie albo aktywnie

Przede wszystkim przystępując do organizacji wieczoru panieńskiego, nie można zapomnieć o pannie młodej. Należy wziąć pod uwagę, czy należy jej się odpoczynek i pełen relaks, czy może szampańska zabawa do białego rana. Weźmy pod uwagę jej potrzeby, dlatego najlepiej skonsultować swoje pomysły z przyjaciółkami lub przyszłym mężem.

Jedną z ciekawych możliwości jest wieczór panieński nad morzem. Tutaj liczy się wybór miejscowości i czekających tam atrakcji. Jeśli wieczór panieński ma odbyć się w sezonie letnim to właściwie w każdym nadmorskim kurorcie wiele się dzieje. Warto zwrócić uwagę na takie miasta jak Mielno, Łeba, Ustka lub Kołobrzeg.

Dla kobiet, które uwielbiają spędzać czas aktywnie można np. wybrać przejażdżkę po Zalewie Wiślanym ekstremalnym sprzętem wodnym albo wziąć udział w paintballu. A może panna młoda intensywnie pracuje i zajmuje się przygotowaniem wesela, więc zwyczajnie chce odpocząć? W takim wypadku idealnym wyjściem jest SPA w nadmorskim klimacie.

Hotel ze SPA

Podczas organizacji wieczoru panieńskiego w połączeniu ze SPA należy przede wszystkim znaleźć nocleg. Na Wybrzeżu są hotele takie jak Dom Wypoczynkowy Stratos, które posiadają bogatą ofertę z zakresu odnowy biologicznej, a także proponują pełne wyżywienie. To spore ułatwienie dla organizatorek, nie muszą martwić się o zakupy i przygotowywanie żywności na miejscu. Pogoda nad polskim morzem jest zmienna, więc można atrakcje, nocleg i wyżywienie mieć w jednym pewnym miejscu.

Przyjazd do kurortu można zorganizować samodzielnie lub wynająć autokar. W nadmorskim hotelu można zarezerwować cały apartament lub kilka pokoi blisko siebie. W strefie SPA wykonywane są masaże modelujące sylwetkę, np. bańką chińską, albo można skorzystać z zabiegów na twarz. Dla przyszłej panny młodej to także wspaniały czas na zadbanie o swoją skórę przed ślubem – może zastosować nawilżające zabiegi na twarz i dekolt, peelingi oraz maski. Dla pełnego odpoczynku warto wybrać się na masaż relaksacyjny, aby pozbyć się stresu związanego z przygotowaniami do wesela.

Po wykonanych zabiegach panie mogą wybrać się także na basen lub saunę, a tam zorganizować zabawy, np. „test na przyszłą żonę” z pytaniami, które wcześniej zostały skonsultowane z panem młodym. Po pełnym dniu atrakcji wszystkie uczestniczki mogą wybrać się na pyszną kolację, kosztując morskie ryby.