Silent Disco jako pomysł na ciekawą imprezę integracyjną

Impreza integracyjna to doskonały sposób na zbudowanie dobrych relacji między członkami zespołu, co bezpośrednio przekłada się na ich późniejszą współpracę. Pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy oraz na produktywność pracowników. Integracyjny event powinien być przemyślany oraz dostarczyć jej uczestnikom niezapomnianych przeżyć, dlatego świetnym i oryginalnym pomysłem na integracyjny event jest Silent Disco.

Silent Disco

Czym jest Silent Disco?

Silent Disco, inaczej Silent Party lub cicha impreza, ostatnimi czasy zawładnęła klubami i festiwalami. Wszyscy jej uczestnicy otrzymują na wstępie bezprzewodowe słuchawki, z których mogą słuchać jednego z trzech różnych kanałów muzycznych. Ścieżkę dźwiękową można zmienić w dowolnym momencie oraz regulować głośność. Z uwagi na to, że charakter Silent Disco odbiega od tradycyjnej formy imprezy, jest to doskonały pomysł na atrakcyjne spotkanie integracyjne.

Silent Party – oprawa muzyczna

Nie trzeba się martwić o to, czy repertuar trafi w gust wszystkich uczestników imprezy firmowej. Do wyboru są trzy różne kanały, więc każdy z gości będzie miał wybór, do jakiego gatunku muzycznego będzie mógł się bawić. Dzięki temu żaden z pracowników nie będzie wykluczony z zabawy.

Podczas organizacji tego rodzaju eventu należy zadbać nie tylko wybór, jaki gatunek muzyczny będzie uświetniać spotkanie, ale też o to, aby muzyka wybrzmiała w odpowiedni sposób.

Należy zorganizować wysokiej jakości sprzęt i w takiej ilości, aby słuchawek starczyło dla każdego z uczestników. Trzeba również dopilnować obsługi technicznej imprezy, zadbać o zapasowy sprzęt i w trybie natychmiastowym rozwiązywać ewentualne problemy techniczne czy usterki. Dlatego warto powierzyć organizację tego wydarzenia profesjonalistom – informuje pracownik agencji eventowej Silent Sound w Warszawie.

Silent Party – nieszablonowa zabawa

Silent Disco jest zupełnie nową formą zabawy w Polsce, więc taka impreza integracyjna na pewno dostarczy uczestnikom masę wrażeń. Zabawa wśród ludzi tańczących do różnych gatunków muzycznych, nagły wybuch euforii słuchaczy innego kanału, na którym właśnie puszczono hitowy kawałek lub gwałtowna zmiana kanału wprowadzająca w odmienny nastrój, wywołuje efekt zdziwienia, jaki zapewnia jedynie Silent Party. Taka impreza firmowa będzie nie tylko niezapomniana, ale zmotywuje pracowników, którzy poczują zespołowego ducha dobrej zabawy.

Silent Disco – w każdej chwili można porozmawiać

W przypadku tradycyjnych imprez rozmowa jest znacząco utrudniona – ludzie przekrzykują się nawzajem lub muszą poszukać ustronnego miejsca, aby zamienić ze sobą kilka słów. To może zniechęcać do nawiązywania dialogu. Podczas Silent Disco wystarczy zdjąć słuchawki, aby móc swobodnie porozmawiać. Muzyka jest niemal niesłyszalna dla osób, które nie mają na sobie słuchawek.

Cicha impreza to także doskonały pomysł, aby przełamać pierwsze lody i zaczepić kolegę lub koleżankę z pracy. Wystarczy zapytać drugą osobę o to, na którym jest kanale, więc nawet nieśmiali goście będą umieli nawiązać dialog. Czasami to wystarczy, aby rozpocząć ciekawą, daleką od służbowej rozmowę, bliżej się poznać, zignorować swoje zależności zawodowe i polubić się na stopie prywatnej.

śr. ocena 0 / głosów 0