Puzzle na zamówienie. W jaki sposób je wykonać?

Każdy z nas ma taką osobę, dla której zakup prezentu jest wyzwaniem. Chociaż znamy ją bardzo dobrze, trudno jest nam wybrać upominek, który na pewno jej się spodoba. Chodzimy godzinami po sklepach, a i tak mamy wątpliwości, co kupić. Rozwiązaniem są puzzle na zamówienie! To idealny prezent, który będzie budził pozytywne emocje, zwłaszcza kiedy wybierzemy wspólne zdjęcie. Jak wykonać takie puzzle? Odpowiadamy w artykule!

Jak wykonać puzzle na zamówienie?

Wykonanie puzzli na zamówienie jest bardzo proste! Jak i gdzie je zamówić? Wykonywaniem takich artykułów zajmują się producenci opakowań i gier planszowych. Jednym z nich jest firma Media Gold z Krakowa, która oferuje szereg produktów papierowych na najwyższym poziomie. W jaki sposób zamówić puzzle?

Musimy jedynie złożyć zamówienie, decydując o liczbie elementów i wybierając zdjęcie, które ma się na nich znaleźć. To najtrudniejsze zadanie! Jaką chwilę upamiętnić? Która z nich budzi najpiękniejsze wspomnienia? Nie musi być to wspólne zdjęcie, możemy wybrać dowolny obrazek, który chcielibyśmy, aby znalazł się na puzzlach. Ważne! Zdjęcie powinno mieć dobrą rozdzielczość. Im niższa rozdzielczość, tym słabsza będzie jakość obrazu.

Z jakiego materiału są wykonywane puzzle na zamówienie?

Puzzle na zamówienie są wykonywane z najwyższej jakości tektury. Dzięki temu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz odkształcenia. Wielu producentów daje możliwość wyboru grubości puzzli, w zależności od tego, dla kogo są wykonywane.

Firma Media Gold proponuje:

  • baby puzzle wykonywane na grubej tekturze grubości 3 lub 4 mm,
  • niskoelementowe puzzle dla dzieci,
  • wysokoelementowe puzzle dla dorosłych, wykonywane na cieńszej tekturze,

a także puzzle ramkowe i puzzle reklamowe na podkładce, które są idealnym prezentem dla klientów. Takie gadżety zawsze wzbudzają zainteresowanie!

Puzzle na zamówienie rozrywką dla całej rodziny

Puzzle na zamówienie możemy podarować sobie sami, zapewniając świetną rozrywkę dla całej rodziny. Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólny wieczór z bliskimi spędzony na poszukiwaniu właściwych elementów. Zwłaszcza, kiedy zamówiliśmy naprawdę duże puzzle i jeden wieczór nie wystarczy, aby dokończyć ich układanie! To będzie prawdziwe wyzwanie!

Puzzle są nie tylko doskonałym sposobem na spędzenie czasu. Mają znacznie więcej zalet: ćwiczą pamięć, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, a także – zdolności manualne. A co najważniejsze – puzzle nie mają limitu wiekowego! Może je układać każdy, wystarczy zamówić własny komplet puzzli.

śr. ocena 5 / głosów 5