Tani hotel pod Krakowem? Sprawdź noclegi w Zatorze!

Wyjazd do Krakowa wcale nie musi być połączony z bardzo wysokimi kosztami noclegów. Jeżeli szukasz tanich ofert, sprawdź Zator, który także oferuje wiele atrakcji!

noclegi w Zatorze

Koszty hoteli w Krakowie mogą być zaporowe, zwłaszcza wtedy, gdy oferty poszukiwane są na ostatni moment. Właśnie dlatego podróżujący, którzy pragną odwiedzić Kraków, ale również inne miejscowości w Małopolsce – Wadowice, Oświęcim, powinny sprawdzić oferty noclegowe znajdujące się poza samą stolicą województwa. Doskonałym wyborem może być Zator, który znajduje się około godziny jazdy w kierunku zachodnim od Krakowa. Dlaczego warto przenocować właśnie tam?

Zator – małopolska stolica rodzinnej rozrywki

Zator to niewielkie miasto położone w Kotlinie Oświęcimskiej, przez które przepływa rzeka Skawa. Zator został założony już w XII wieku i może pochwalić się kilkoma interesującymi zabytkami – średniowiecznym kościołem, zamkiem, ale największą sławę miejscowość ta zyskała sobie przez znajdujące się tam parki rozrywki. W Zatorze działają lunapark Energylandia oraz park rozrywki Zatorland. W pierwszym z nich na gości czekają jedne z najlepszych rollercoasterów w Polsce i w całej Europie. To doskonałe miejsce dla całej rodziny, gdzie każdy może znaleźć dla siebie mnóstwo zabawy. Drugi, czyli Zatorland jest z kolei podzielony na kilka mniejszych stref, między innymi działają tam Park Owadów, Park Mitologii, Park Ruchomych Dinozaurów czy też Park Bajek i Stworzeń Wodnych. Dodatkowo, Zator jest znany ze swoich łowisk wędkarskich. W miejscowości tej odbywają się także Zatorskie Dni Karpia i jest ona określana jako Stolica Doliny Karpia. W pobliżu znajdują się również Wadowice – papieskie miasto będące celem licznych pielgrzymek.

Noclegi w Zatorze – tanie hotele pod Krakowem

Zator jako popularna miejscowość, w której dostępna jest także pełna gama ofert noclegowych. Do dyspozycji są między innymi apartamenty na wynajem, pensjonaty, domki letniskowe, hotele Zator ma zatem do zaproponowania wiele noclegów dla poszukiwaczy komfortowego wypoczynku. Koszty nocowania w miejscowości Zator są niższe niż w Krakowie. Atutem jest także łatwa komunikacja oraz dostępność wielu udogodnień w obiektach noclegowych – od pełnego wyżywienia, a skończywszy na zabiegach Spa & Wellness. Zatem wtedy, gdy celem jest tani hotel pod Krakowem, z którego będzie można szybko dostać się zarówno do Krakowa, jak również do innych atrakcji turystycznych w Małopolsce, warto wybrać Zator. Z ofertami noclegowymi znajdującymi się w tej miejscowości można zapoznać się już teraz online.

śr. ocena 0 / głosów 0