Na czym polega snow safari?

Wyjazd na snow safari to doskonała oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie wolność i którzy chcą przeżyć wyjątkowe i niezapomniane chwile. Jest to idealna propozycja na zimowe atrakcje dla turystów oraz zimowe eventy dla grup. Zima daje nam wielkie możliwości, więc dlaczego mielibyśmy z nich nie skorzystać. Dowiedzmy się, na czym polega snow safari i gdzie możemy z niego skorzystać?

Czym jest snow safari?

Są to wyprawy na skuterach śnieżnych do jazdy turystyczno-rekreacyjnej, które zapewniają fantastyczną i niezapomnianą zabawę wszystkim uczestnikom. To pełne emocji wyprawy w dziki teren, którym towarzyszą przepiękne zimowe widoki na góry.  Na skuterach możemy podróżować w jedną lub dwie osoby, zachowując przy tym pełen komfort i bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i pasażera.

Trasy, po których jeździmy, są trasami rekreacyjnymi, na których od lat organizowane są wyprawy. Istotne jest to, że wyjazd na snow safari zawsze poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym oraz praktycznym. Jest to rozrywka dla każdego, szczególnie polecana jest dla osób, które nigdy nie miały styczności ze skuterem śnieżnym – dowiadujemy się w rozmowie z ekspertem z firmy turystycznej Extreme Homies School,  która jest również szkołą snowboardową i narciarską oraz zapewnia wyjazdy w najpiękniejsze zakątki Polski, a także wiele zagranicznych wycieczek, np. do Szwajcarii, Francji czy Włoch.

Oprócz zakwaterowania i wyżywienia możemy doznać wspaniałych emocji związanych z uprawianiem sportów ekstremalnych. Dodatkowo możemy skorzystać z szeregu atrakcji dodatkowych, np. imprez z najlepszymi DJ-ami lub gier i zabaw, które pozwolą się lepiej zintegrować.

Jak wygląda snow safari i dla kogo jest przeznaczone?

Wyprawy na snow safari mogą trwać od jednej do kilku godzin oraz mogą odbywać się w dzień lub po zmroku. Podczas wycieczki uczestnicy najczęściej jeżdżą przez lasy, góry, doliny oraz zwiedzają wiele ciekawych miejsc. Wyjazdy nocą są szczególnie klimatyczne, gdyż jedyne, co widzimy to dziką naturę i reflektory skuterów. Snow safari najczęściej kończy się posiłkiem w góralskiej chacie lub szałasie. Natomiast, gdy wybieramy się na dłuższą wycieczkę, wówczas mamy czas na chwilę odpoczynku i napicie się gorącej herbaty. Na każdym wyjeździe obecny jest przewodnik, dlatego nie musimy się martwić o to, że zabłądzimy lub coś nam się stanie. Wyjazd na snow safari to bardzo dobra oferta dla dzieci i dorosłych, w tym grup zorganizowanych i turystów indywidualnych. Może to być idealny prezent na urodziny, spędzenie razem walentynek czy sylwestra. Jest to również okazja do niezapomnianej imprezy firmowej lub wyjazdu szkolnego.

śr. ocena 5 / głosów 5