Apartament w Sopocie idealnym pomysłem na romantyczny weekend

Aby związek był udany, powinniśmy go pielęgnować, rozmawiać, uczyć się kompromisów, ale przede wszystkim pamiętać o spędzaniu czasu razem. Nawet w zabieganym świecie i przytłaczającej obowiązkami codzienności można znaleźć sposób na odrobinę magii w związku. Doskonałym pomysłem jest na przykład wspólny weekendowy wyjazd.

apartament-w-sopocie

Plan wyjazdu

Apartament w Sopocie, chatka w górach, domek nad jeziorem… Przede wszystkim musimy znać cel podróży. A ten zależy od tego, jak chcemy spędzać czas – czy wolimy posiedzieć przy kominku czy pospacerować po plaży. A może przez cały weekend planujemy jeść nasze ulubione gofry przy molo? Najlepsze będzie miejsce, które da nam różne możliwości w zależności od naszego nastroju i aury za oknem.

Spakujmy to, co jest nam niezbędne, abyśmy czuli się komfortowo. Nie zabierajmy wielkiej walizki, której pakowanie zajmie nam godziny. To przecież tylko dwa dni i co ważniejsze, mamy ten czas wykorzystać na relaks i tworzenie wspólnych romantycznych wspomnień, a nie bieganie w popłochu za kolejnymi zbędnymi rzeczami.

Kierunek: Sopot

Idealnym miejscem na romantyczny weekend jest Sopot. Tutejsza atmosfera sprzyja parom: wieczorne spacery po molo, przytulne knajpki z pysznym jedzeniem, zapach morza i miękki piasek pod stopami podczas odpoczynku na plaży. Jest to też doskonale położona baza wypadowa dobrze skomunikowana z Gdańskiem i Gdynią, dzięki czemu możemy zahaczyć również o te miasta.

Jaki nocleg?

O ile w przypadku dłuższych wyjazdów wakacyjnych często wybieram noclegi znacznie skromniejsze i jak najtańsze, podczas weekendu z naszą drugą połówką pozwólmy sobie na odrobinę luksusu wynajmując apartament, np. Apartamenty Victus. Po pierwsze zapewnimy sobie intymność i swobodę, jakiej nie poczujemy w pokoju hotelowym czy tym bardziej w schronisku. Po drugie: dostępna kuchnia pozwoli nam wspólnie przygotować romantyczną kolację i śniadanie do łóżka. A co najważniejsze, spędzimy ten czas tylko we dwoje dokładnie tak, jak będziemy mieli na to ochotę.