Puzzle na zamówienie. Jak złożyć swój ulubiony wzór?

Puzzle to wspaniała forma rozrywki. Dzięki nim można kreatywnie spędzić czas z najbliższymi, w dodatku zacieśniają więzi, bawią oraz oddziałują na wyobraźnię. Na rynku są dostępne przeróżne ich wersje, przedstawiające piękne krajobrazy, pełne przepychu miasta czy wesołych bohaterów z kreskówek. Czy wiesz jednak, że możesz zamówić puzzle ze wybranym przez siebie nadrukiem – np. zdjęciem ze ślubu, portretem dziecka albo ulubioną fotografią? Jak to wygląda?

Puzzle na zamówienie – co to znaczy?

Na rynku znajdują się producenci puzzli na zamówienie, którzy mają niezwykle bogaty asortyment. Niektóre mają nawet ponad 3000 elementów, mogą mieć przeróżne kształty, w tym serca, koła, nie wspominając już o wersjach trójwymiarowych… wybór jest ogromny.

Dobre puzzle tego typu powstają na najlepszej jakości tekturze. To właśnie ona jest gwarancją odporności na zniszczenia i odkształcenia. Grubość można dobrać indywidualnie, według swoich preferencji – również w zależności od tego, do jakiej grupy wiekowej trafi produkt. Ponadto puzzle na zamówienie to kategoria, w której znajdziesz wiele rozwiązań – do wyboru są baby puzzle, ramkowe, niskoelementowe, reklamowe, wysokoelementowe dla starszych… Tak naprawdę to Ty decydujesz, które będą dla Ciebie lub bliskich prawdziwą frajdą na długie popołudnia i wieczory.

Tak więc producenci puzzli na zamówienie nie ograniczają preferencji klientów – mogą oni indywidualnie dobrać produkt do swoich upodobań. Dowolna liczba elementów, kształt, grubość tektury, jej typ… ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Dlaczego warto postawić na puzzle na zamówienie?

Puzzle na zamówienie to mnóstwo radości – dla każdej grupy wiekowej. Dzięki nim można wartościowo spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Zabawa trwa nawet godzinami. Dla dzieci jest to szereg korzyści – dzięki nim rozwijają wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne i pamięć. W dodatku mogą się integrować z rodzicami i rówieśnikami, nie mówiąc już o tym, jaką frajdę będą mieć z układania portretu swojego lub kochanego pupila.

Jak mówi specjalista z firmy Media Gold, puzzle na zamówienie to doskonała propozycja na podarunek. Rezygnując z oklepanych prezentów, takich jak perfumy, słodkości czy kremy, wykażesz się prawdziwą kreatywnością. Bez przeszkód możesz je wręczyć z okazji urodzin, imienin, parapetówki czy walentynek. Zdjęcie z sesji ślubnej, nowego domu, dziecka, fotografia rodzinna lub wakacyjna, śmieszna fotka z imprezy… wybór należy do Ciebie. Spraw radość najbliższym – taki prezent to minimalne koszty.

Puzzle na zamówienie bawią, pozwalają przeżyć na nowo wspaniałe chwile, rozwijają… przeznaczone do każde grupy wiekowej, będą cieszyły oko przez długi czas.

śr. ocena 5 / głosów 5