Dlaczego warto wybrać się na obóz FreeSKI?

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. Marzysz o wypadzie na śnieżne szlaki? Myśl o jeździe na nartach i snowboardzie przyprawia Cię o szybsze bicie serca? Nie zwlekaj i znajdź ofertę, która sprosta Twoim wszelkim oczekiwaniom. Promocje czekają, a wśród nich wiele ciekawych propozycji. Interesującą opcję jak co roku stanowią obozy FreeSKI.

Czym właściwie jest to FreeSKI?

FreeSKI to popularna oferta promocyjna biur podróży. Idea jest prosta – wykupując kilku- bądź kilkunastodniowy pobyt w kurorcie narciarskim, otrzymujesz skipass czyli karnet wstępu na okoliczne wyciągi i stoki. Taki wyjazd to atrakcja dla wielbicieli narciarstwa, którzy chcą spędzić aktywny wypoczynek w Polsce lub za granicą. Jakie korzyści odniesiesz? Przede wszystkim zyskasz swobodny dostęp do wszystkich wyciągów w okolicy. Co więcej, oszczędzisz pieniądze, jakie musiałbyś przeznaczyć na korzystanie z poszczególnych miejscówek osobno. Jako posiadacz karnetu, nie musisz też zaopatrywać się w fizyczny bilet. Wystarczy, że będziesz poruszał się z miejsca na miejsce przy pomocy darmowego skibusa.

Dostępność oferty FreeSKI

Oferty FreeSKI przypadają zazwyczaj na początek lub schyłek sezonu. Na promocję można załapać się już w pierwszych dniach grudnia – trzeba tylko dobrze poszukać. Ciekawy przykład stanowi Freeski Camp Les2Alpes organizowany w dniach 1-10 grudnia przez Biuro Podróży Travel With Extreme Homies. Wyjazd do ośrodka Les Deux Alpes – usytuowanego w punkcie zetknięcia Alp Północnych i Południowych, w sercu Masywu Oisans u wrót Parku Narodowego Ecrins – to gwarancja szeregu atrakcji. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów pozostaje aż 51 wyciągów narciarskich i 92 nartostrady! Znajdują się tu trasy dla osób zaawansowanych, jak również zupełnych nowicjuszy. Co więcej, do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest ponad 1000 hektarów freeridowych do jazdy poza trasami.

Warto, czy nie warto?

Jeżeli uwielbiasz sporty zimowe, FreeSKI z pewnością Cię nie zawiedzie. To doskonała propozycja dla sympatyków narciarstwa zjazdowego, snowboardu i popularnych biegówek. Nie znosisz nudy, a każdy dzień spędzony na kanapie uważasz za stracony? Otwarty dostęp do tras narciarskich sprawi, że będziesz mógł sobie pozwolić na nieskrępowaną aktywność niezależnie od pory dnia. Do maksimum wykorzystasz czas, jaki możesz spędzić na ukochanych stokach. Zapoznaj się z ofertami FreeSki oraz innymi propozycjami białego wypoczynku w Polsce i za granicą. Zima już za pasem! Zaplanuj swój wypoczynek rozważnie.