Wypożyczalnia samochodów przy dworcu PKP Wrocław – zakres usług.

Zlokalizowanie wypożyczalni samochodów przy dworcu PKP jest bardzo korzystne dla osób, które po przyjeździe do stolicy Dolnego Śląska pociągiem chcą skorzystać z usługi wynajmu auta. Największym plusem takiego rozwiązania jest oczywiście odległość od dworca do wypożyczalni, która sprawia, że prosto z pociągu przesiadamy się do wynajętego samochodu. Z jakich jeszcze usług można skorzystać w wypożyczalni usytuowanej przy wrocławskim dworcu kolejowym?

Co oferuje wypożyczalnia przy dworcu PKP Wrocław?

Wrocław to miasto o długiej historii i setkach ciekawych zabytków. Jednak również okolice stolicy Dolnego Śląska są warte polecenia. Dotarcie do wielu z tych miejsc ze względu na ich położenie wymaga posiadania samochodu. Osoby, które wolą unikać przyjazdu do Wrocławia i poruszania się po nim własnym pojazdem, mogą skorzystać z usługi wynajmu auta na miejscu. Możliwości i korzyści takiego rozwiązania przybliża specjalista wrocławskiej wypożyczalni samochodów:

Dla wielu klientów chcących wypożyczyć samochód ważną kwestią jest bliska odległość wypożyczalni od centrów komunikacyjnych takich jak lotnisko czy dworzec kolejowy. Dzięki temu mogą prosto z pociągu bądź samolotu udać się do wypożyczalni i wyruszyć w dalszą podróż wynajętym autem, a po zakończeniu okresu wypożyczenia zwrócić pojazd w tym samym miejscu. Osoby chcące zwiedzić Wrocław, lecz nieznające miasta mogą skorzystać z opcji wynajmu samochodu wraz z kierowcą, który bezpiecznie i sprawnie dowiezie je we wskazane miejsca. Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość wypożyczenia samochodu przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Należy jedynie pamiętać o tym, że wypożyczenie w godzinach nocnych i w dni wolne wymaga wcześniejszego ustalenia godziny obsługi. Niemniej jednak czas przybycia i odjazdu pociągu nie ma większego znaczenia, a odległość od wrocławskiego dworca jest na tyle mała, że nawet po zmroku można ją pokonać bez obaw.

Jaką flotą dysponuje wypożyczalnia przy wrocławskim dworcu PKP?

Tym na co klienci zwracają największą uwagę podczas wypożyczenia samochodu, jest przede wszystkim cena wynajmu. Im bardziej konkurencyjna, tym większa szansa, że pojazd zostanie wypożyczony, a klient w przyszłości także skorzysta z usług wypożyczalni. Drugim ważnym czynnikiem jest gama pojazdów oferowanych do wypożyczenia. Ważne, aby była jak najbardziej różnorodna, ponieważ potrzeby wynajmujących są bardzo zróżnicowane. Jedni poszukują samochodów klasy premium, a inni miejskich maluchów, czy rodzinnych kompaktów. Niezależnie jednak od modelu auta musi być ono wyposażone w podstawowe udogodnienia jak: klimatyzacja, centralny zamek czy systemy bezpieczeństwa ABS. Dodatkowym atutem jest objęcie kierowcy i samochodu rozszerzoną polisą ubezpieczeniową, która gwarantuje natychmiastową pomoc w razie wypadku bądź innych nieprzewidzianych okoliczności. Wypożyczalnia przy wrocławskim dworcu gwarantuje to wszystko, a dodatkowo zapewnia swoim klientom wysoki poziom obsługi.

śr. ocena 0 / głosów 0