Warunki jednorazowego zakupu złota

Zakup złota jest najlepszym pomysłem dla osób, które szukają sposobu bezpiecznego inwestowania i właściwie jedyną metodą na zabezpieczenie swoich oszczędności przed inflacją. Złoto traktowane jako majątek rodowy umożliwia przekazanie bogactwa kolejnym pokoleniom bez ryzyka zmniejszenia jego wartości.

zakup zlota

Zakup złota – dlaczego warto?

Nie są to jednak jedyne zalety tego typu inwestycji. W niespokojnych czasach, w jakich przyszło nam żyć, tylko inwestycja w złoto gwarantuje posiadanie kapitału, którego wartość będzie taka sama właściwie w każdym miejscu na świecie – przekonuje nasz rozmówca z Powiernik S.A.

Dla osób, które szukają możliwości zabezpieczenia swoich finansów w tym cennym kruszcu, najlepszą możliwością jest jednorazowy zakup złota inwestycyjnego.

Jak dokonać jednorazowego zakupu złota?

Podejmując decyzję o jednorazowej inwestycji w złoto, przede wszystkim musimy znaleźć rzetelnego partnera, który zagwarantuje korzystne ceny i przejrzyste warunki zakupów. Upewnij się, że wybrany przez ciebie dostawca działa legalnie i oferuje pełnowartościowe złoto ze sprawdzonych źródeł. Najbardziej pewną inwestycją jest zakup nowych sztabek LBMA.

Spotkaj się z przedstawicielem

Bardzo ważne jest, abyś osobiście spotkał się z przedstawicielem dostawcy. W bezpośrednim kontakcie zostaniesz wprowadzony we wszystkie szczegóły dotyczące planowanej transakcji i zapoznasz się z umową, która jest gwarancją bezpiecznego zakupu złota. Dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami kontraktu będziesz mógł spokojnie zdecydować, ile chcesz zapłacić za swoje złoto.

Jesteś właścicielem złota inwestycyjnego

Po ustaleniu szczegółów zamówienia ustalisz z przedstawicielem sposób dostawy. W chwili uiszczenia zadeklarowanej w umowie kwoty stajesz się oficjalnym właścicielem drogocennego kruszcu. Dla potwierdzenia dokonanej transakcji, jeszcze w dniu zakupu otrzymasz szczegółowe rozliczenie, zaś w ciągu tygodnia do twoich rąk trafi złoto. Upewnij się, że pośrednik zapewnia ubezpieczenie przesyłki!