Teczki z polipropylenu – prosty dodatek do dokumentów

Gama materiałów reklamowych, jakie można wykonać przy użyciu druku, stale się poszerza wraz z rozwojem technologii drukarskiej. Już nie tylko ulotki i foldery, ale też gadżety, długopisy, parasolki i wiele innych przedmiotów można pokrywać treścią marketingową. Ciekawym i praktycznym sposobem na to, aby zapaść w pamięć klienta, jest teczka z polipropylenu z nadrukiem.

Teczki z polipropylenu – prosty dodatek do dokumentów

Dlaczego teczka z polipropylenu to dobry materiał reklamowy?

Gadżety reklamowe trzeba przygotowywać z głową. Warto się zastanowić, kim są nasi potencjalni klienci, czego używają na co dzień i co ich naprawdę zainteresuje. Gadżet, który nie skupi na sobie uwagi odbiorcy, szybko wyląduje w koszu albo w szufladzie przeznaczonej na rzeczy, których nigdy nie mamy zamiaru z niej wyciągnąć.

Teczki z polipropylenu są świetnym gadżetem reklamowym, pod warunkiem, że trafią do odpowiedniej grupy klientów – mówi specjalista z Zakładu Poligraficznego Druk w Łodzi. – Takie teczki mogą się rzeczywiście przydać, zarówno w domu, jak i w pracy, wszędzie, gdzie przechowujemy dokumenty. Co ważne, w tym przypadku nadruk reklamowy nie będzie zniechęcał do używania, lecz pozwoli odróżnić teczkę od innych bardzo podobnych, a więc ułatwi życie. To rzadki przykład gadżetu reklamowego, który jest przydatny w każdym calu.

Nasz rozmówca wspomniał, że teczka polipropylenowa może być skuteczną formą reklamy, o ile dotrze do odpowiedniego odbiorcy. Spróbujmy więc przybliżyć jego profil, aby odnaleźć te osoby, dla których teczka nie będzie odruchowo przyjmowanym drobiazgiem, lecz miłą i użyteczną niespodzianką.

Teczka z polipropylenu – dla osób od papierkowej roboty!

Teczki z polipropylenu to trwałe i estetyczne przedmioty, w których można trzymać dokumenty bez obaw o zalanie, zawilgocenie czy pomięcie. Ponieważ polipropylen jest przejrzysty, nie trzeba nawet oznaczać w żaden sposób teczki, aby zorientować się w jej zawartości. To wszystko czyni z teczki idealny gadżet reklamowy, który powinien być kierowany do osób mających sporo do czynienia z dokumentami.

Ponieważ obecnie tak wiele osób wykonuje pracę biurową lub przy komputerze, miejsc, w których można dystrybuować takie materiały promocyjne, nie brakuje. Zaliczają się do nich np.:

  • urzędy, w których praktycznie każdy pracownik musi dbać o obieg dokumentów,
  • punkty usługowe i sklepy, w których także gromadzone są faktury, rachunki, zestawienia i inne,
  • banki,
  • kancelarie prawne i notarialne,
  • ośrodki zdrowia i szpitale – dokumentacja medyczna także musi być odpowiednio przechowywana.

Na tym lista się nie kończy. Każdy z nas ma swoje domowe archiwum, w którym przechowywane są dokumenty personalne, rachunki i inne ważne papiery. Ładna i trwała teczka z polipropylenu może być więc przydatna wszystkim, niezależnie od wykonywanego zawodu.

śr. ocena 5 / głosów 1