Sala idealna na studniówkę

Studniówka to ważny element szkolnej tradycji i pierwszy poważny bal, który jest zwieńczeniem nauki w szkole średniej, a jednocześnie uroczystym wprowadzeniem w dorosłość. Bal studniówkowy zapada zwykle na długo w pamięci jego uczestników i podziwiających swoje niemal dorosłe dzieci rodziców. Ważna jest więc oprawa, w jakiej się on odbędzie. Liczy się nie tylko właściwy dobór muzyki, ale także odpowiednia sala, dekoracje oraz serwowany catering. Zobaczmy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze idealnej sali na studniówkę.

studniówka

Szyk, elegancja i przestrzeń

Studniówka powinna być okazją do nieskrępowanej i wesołej zabawy, jednak warto, by całe wydarzenie odbyło się w scenerii zapewniającej odpowiednie tło dla młodości i wigoru uczestników. Jednym z pomysłów gwarantujących udane połączenie wszystkich potrzebnych czynników, a więc odpowiedniej wielkości sali, możliwości efektownego jej udekorowania, a także profesjonalnej obsługi i nagłośnienia na dobrym poziomie jest zdecydowanie się na wynajem sali na studniówkę w dobrym hotelu. Takie rozwiązanie znajduje coraz większą rzeszę zwolenników, ponieważ znakomicie łączy w sobie niezbędną elegancję z dobrą jakością usług i przestrzenią zapewniającą swobodę i dobrą zabawę dla wszystkich uczestników.

Sala balowa w hotelu, który podejmuje się organizacji studniówek, zwykle bez trudu pomieści wszystkich uczestników wraz z osobami towarzyszącymi. Dużym atutem jest możliwość ustawienia profesjonalnego nagłośnienia oraz zapewnienie właściwych warunków dla zaproszonego DJ-a lub zespołu. Zaletą takiego rozwiązania jest również fachowa obsługa kelnerska i możliwość zamówienia dopasowanych do uroczystego charakteru balu potraw.

Klimat, nastrój i znakomite jedzenie

Studniówka w sali balowej renomowanego hotelu to idealna recepta na udaną zabawę. Eleganckie wnętrza pomagają w tworzeniu odpowiedniego klimatu i nastroju wprowadzającego bawiących się młodych ludzi w dorosłość. Stylowe dekoracje, odpowiednia zastawa i ładnie zaaranżowane stoły będą pięknym tłem dla specjalnie wybranych na ten wieczór kreacji i garniturów.

Mocną stroną organizacji studniówki w dobrym hotelu jest też bogata oferta kulinarna. Restauracja hotelowa jest w stanie dostarczyć potrawy, które uprzyjemnią całą uroczystość i pozostaną jednym z miłych wspomnień związanych z całym wydarzeniem.

Decydując się na organizację studniówki w hotelu, warto upewnić się, że wybrany obiekt spełnia wszystkie wymagania zarówno pod względem przestronności oferowanej sali, jak i pozostałych kwestii. Hotel Sleep we Wrocławiu organizuje studniówki w przestronnej Sali Balowej, która może pomieścić nawet 140 osób, lub w mniejszej Sali Bankietowej na 50 osób. W ofercie znajduje się pełna obsługa kelnerska, specjalnie opracowane menu, a także odpowiednie nagłośnienie i możliwość wynajęcia DJ-a lub wybranego zespołu.

śr. ocena 5 / głosów 1