Preparaty naturalne bazujące na ozonie. Propozycje ofertowe

Ozon to cząsteczka zbudowana z trzech atomów tlenu. Pamiętasz powietrze, którym tak przyjemnie się oddycha bezpośrednio po burzy? To właśnie wpływ ozonu, który powstał pod wpływem burzowych wyładowań elektrycznych. Powietrze po burzy zdaje się czyste, przejrzyste i tak ułatwiające oddychanie. I takie jest, ozon ma właściwości dezynfekujące, stąd znajduje zastosowanie w wielu miejscach i preparatach, które wymagają sterylności i bezpieczeństwa.

Ozonowane preparaty najbezpieczniejsze dla dziecka

Delikatna skóra dziecka pozbawiona jest naturalnej bariery ochronnej, którą ma skóra dorosłej osoby. Stąd częste alergie, infekcje i odparzenia, które powinny być dla rodziców bodźcem zachęcającym do przeglądu preparatów używanych do pielęgnacji maluszka – informuje ekspert z firmy Ozonella.

Skóra pełni ważną funkcję bariery oddzielającej organy wewnętrzne przed zewnętrznymi czynnikami. Kiedy choruje, nie działa prawidłowo. Wspieraj swoje dziecko od najmłodszych lat i wybieraj produkty pielęgnacyjne jak najbardziej zbliżone do naturalnych. Nie ma chyba nic naturalniejszego od produktów, które nadają się również do spożycia. Olej lniany słynie ze swoich właściwości prozdrowotnych. Jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych, które zbawiennie wpływają na organizm ludzki od wewnątrz, a także od zewnątrz. Oliwka z oleju lnianego nawilży skórę maluszka, odżywi ją i pomoże budować naturalny filtr ochronny przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Aby wzmocnić to działanie, oliwki producenci opracowali formułę ozonowanej oliwki dla dzieci, która zachowuje wszystkie cenne właściwości oleju lnianego, a jednocześnie ma oczyszczające właściwości ozonu. Taka oliwka wspiera regenerację naskórka, świetnie sprawdza się przy AZS i innych reakcjach alergicznych.

Ozonowane produkty to dobry wybór dla całej rodziny

Przegląd ofertowy preparatów ozonowanych pozwala dostrzec ich potencjał zdrowotny dla całej rodziny. Nie tylko dzieci mogą korzystać z dobrodziejstwa ozonowanej oliwki. Skóra dorosłych odwdzięczy się zdrowiem i pięknym wyglądem. Olej wzbogacony ozonem wpływa łagodząco i kojąco na różne zmiany skórne. Pozwala regulować produkcję sebum przy zmianach trądzikowych. Silnie nawilżające właściwości pozwalają leczyć skórę z AZS, a także leczą odparzenia, otarcia i inne przykre uszkodzenia mechaniczne skóry. Warto wspierać swoje ciało w prawidłowym funkcjonowaniu również od wewnątrz. Dodawane do potraw ozonowany oleje lniany i ozonowana oliwa z oliwek jest doskonałym preparatem leczącym od środka. Właściwości oleju pozwalają leczyć rany, świetnie wobec tego sprawdzi się na owrzodzenia układu pokarmowego. Kwasy o-mega są niezbędne dla funkcjonowania mózgu, polepszają pamięć i koncentrację.

śr. ocena 5 / głosów 5