Kobylanka – idealne miejsce do mieszkania

Gdy wybieramy miejsce, w którym chcemy wznieść dom dla swojej rodziny, szukamy lokalizacji idealnej pod każdym względem. Zwracamy uwagę na infrastrukturę, przyrodę wokół, sąsiedztwo, bliskość szkół i sklepów, dojazd do pracy… Choć stuprocentowe ideały nie istnieją, niektóre miejsca są bliskie perfekcji. Czy Kobylanka przypomina idealne miejsce do życia? Naszym zdaniem – tak! Przekonaj się sam!

budowa-domu

Poznaj Kobylankę – idealne miejsce do zamieszkania

Kobylanka to miejscowość stanowiąca ośrodek gminy o tej samej nazwie. Leży w województwie zachodniopomorskim. Bezpośrednio sąsiaduje ze szczecińskim Prawobrzeżem, a także Stargardem, Goleniowem oraz Starym Czarnowem.

W Kobylance znajduje się też jezioro Miedwie, a teren jest zalesiony. Decydując się na jedną z działek budowlanych na Osiedlu Nowy Horyzont w Kobylance, możesz więc mieszkać w domu nad jeziorem, ciesząc się świeżym powietrzem i kojącym szumem wody oraz drzew, jednocześnie nie odcinając się od miejskiego życia, które jest na wyciągnięcie ręki. Przejażdżka do Szczecina zajmie 20 minut!

Otoczenie przyrodnicze to zaledwie jedna spośród wielu zalet. Miejsce jest dogodne także pod względem bliskości szkół, urzędów, ośrodków rekreacji, sklepów, ośrodków zdrowia, kościoła, lokali gastronomicznych, a także przystani i plaży. Dla przykładu: szkoła podstawowa i przychodnia mieszczą się niewiele ponad kilometr od osiedla, gminny ośrodek kultury jest w odległości 600 metrów, a restauracje, teatr letni i promenada są oddalone o nieco ponad dwa kilometry.

Wszystkie codzienne sprawy można załatwić znacznie sprawniej niż w mieście, w dodatku bez korzystania z samochodu. Nawet jeśli wolisz pokonać krótki odcinek autem, możesz być pewien, że nie utkniesz w korku!

Działka budowlana w Kobylance – idealne miejsce na dom

Działki budowlane w Kobylance wchodzące w skład Osiedla Nowy Horyzont są w pełni uzbrojone. Oznacza to, że od rozpoczęcia budowy dzielą Cię tylko dwa kroki – wybranie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę!

Osiedle leży w otulinie Obszaru Natura 2000. Trudno o lepsze otoczenie! Przyroda jest tu czysta i piękna. To idealne miejsce do zrelaksowania się po dniu pracy. Możesz witać każdy dzień, sycąc oczy widokiem natury, wdychając nieskażone powietrze. Wiele osób płaci za możliwość spędzenia przynajmniej kilku dni w takim miejscu! Ty możesz mieć je dla siebie i swojej rodziny już na zawsze.

Pewnie sądzisz, że taka działka musi kosztować krocie. Będziesz zaskoczony! Działki budowlane na Osiedlu Nowy Horyzont są bardzo atrakcyjne cenowo. Przekona się sam!

śr. ocena 5 / głosów 5