Jak zamówić taksówkę?

Rozwój technologii oraz coraz łatwiejszy dostęp do sprzętu elektronicznego sprawił, że w ostatnich latach pojawiły się liczne systemy, usprawniające pracę w niemal każdej istniejącej na rynku branży. Dotyczy to także korporacji taksówkowych. Dzięki temu możemy obecnie w bardzo szybki i łatwy sposób zamówić taksówkę pod wskazany adres. Przeczytaj i przekonaj się sam, jak łatwo i wygodnie zorganizować taxi.

taxi

Aplikacja do zamawiania taksówek – usługa na miarę potrzeb i czasu

Obecnie niemal każdy z nas posiada smartfona, a w nim szereg różnego rodzaju aplikacji. Dzięki nim korzystamy z wielu oferowanych usług przy pomocy jednego urządzenia. Dziś możemy robić zakupy przez telefon, poznawać nowych ludzi i zamawiać taxi.

Aplikacja do zamawiania taksówek stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie. Aby móc jej używać wystarczy ją ściągnąć i zainstalować. A wszystko to bez żadnych opłat. Użytkownicy urządzeń z oprogramowaniem Android mogą ściągać tego typu aplikacje z Google Play bądź przy użyciu kodu QR, który podają korporacje. Właściciele popularnych iPhone’ów czy iPadów zaś mogą ściągnąć apkę w App Store lub – podobnie jak w przypadku użytkowników Androida – przy wykorzystaniu podanego przez firmę kodu QR. Kody i linki do sklepów z aplikacjami znajdziemy na stronach internetowych korporacji.

Jakie korzyści płyną z posiadania aplikacji do zamawiania taksówek?

Oprócz tego, że taka apka zapewnia nam duży komfort i wygodę, pozwalając na szybkie i łatwe zamówienie taksówki, to dodatkowo oferuje inne, bardzo praktyczne funkcje. Zamawiając taksówkę poprzez aplikację, nie musimy podawać adresu, zrobi to za nas system w oparciu o współrzędne naszego położenia, wysyłane przez sygnał GPS. Korzystając z aplikacji możemy także od razu dowiedzieć się, ile będzie nas kosztował przejazd. Ponadto aplikacja informuje na bieżąco o czasie oczekiwania na samochód oraz powiadamia o dotarciu pod adres zamówienia – wylicza nasz rozmówca z korporacji Radio Taxi Dwójki 19622 w Krakowie.

Jakie jeszcze funkcjonalności oferują nam aplikacje do zamawiania taksówek?

Oprócz wyżej wymienionych funkcji i zalet aplikacji do zamawiania taksówek warto jeszcze tutaj wspomnieć o innych dostępnych możliwościach, takich jak chociażby określenie cech zamawianej taksówki. Co to oznacza w praktyce? Zależnie od naszych potrzeb możemy wybrać samochód, jaki po nas przyjedzie. Jeśli planujemy podróżować dużą grupą, możemy np. zamówić vana, jeśli zaś jedziemy sami, wystarczy zwykły sedan.

Istnieje także kilka różnych sposobów płatności, spośród których możemy dowolnie wybierać. Możliwe jest uiszczenie opłaty za kurs przy użyciu gotówki lub karty płatniczej oraz – co istotne – aplikacja pozwala nam na wygodne transakcje bezgotówkowe.

Ponadto warto jeszcze wspomnieć o takich funkcjach jak:

  • możliwość dodania uwag do zamówienia,
  • możliwość oceny kursu,
  • możliwość anulowania zamówionej usługi,
  • pamięć adresów,
  • pamięć kursów,
  • różne wersje językowe.

Jak widać aplikacja do zamawiania taksówek stanowi bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które z całym przekonaniem polecamy. Z pewnością docenią je ci, którzy często podróżują taksówkami.

śr. ocena 0 / głosów 0