Hotel w Nowogardzie. Idealne miejsce na nocleg i imprezę okolicznościową

Idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu lub zorganizowania imprezy okolicznościowej, powinno być otoczone naturą, dobrze, aby zapewniało jak najwięcej atrakcji, a także posiadało apartamenty z kompletnym wyposażeniem. Takim miejscem z pewnością jest Hotel w Nowogardzie, w województwie zachodniopomorskim. Dlaczego właśnie tam warto zorganizować weselę, szkolenie albo wczasy z dziećmi?

pokoj-hotelowy

Wybierając hotel, w którym będziemy nocować lub spędzać urlop, często zastanawiamy się, jakie cechy powinno posiadać takie miejsce. Warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych elementów, np. lokalizację, dojazd, standard pokoi oraz otoczenie obiektu. Jeszcze więcej kwestii dotyczy wybór sali weselnej i pokoi dla gości. W tym wypadku dodatkowo ogromne znaczenie ma wystrój, klimat, a przede wszystkim smaczne menu. Co decyduje o tym, że Hotel w Nowogardzie jest najlepszym miejscem na nocleg i imprezę okolicznościową?

Wysoki standard

Hotel Willa Zbyszko położony jest w malowniczej okolicy, co stanowi idealne tło dla relaksującego wypoczynku. Każdy pokój i apartament jest w pełni wyposażony w sprzęt RTV, telefon oraz bezpłatny dostęp do szybkiego internetu. Wnętrza wykonane są stylowo i funkcjonalnie, z myślą o rodzinach z małymi dziećmi. Wystrój utrzymany jest w kolorach jasnych i żywych, ale odpowiednio stonowanych, co działa relaksująco i odprężająco. Każdy pokój posiada przytulnie urządzoną, prywatną łazienkę oraz klimatyzację. Dzięki temu pobyt wakacyjny lub nocleg dla gości weselnych jest gwarancją odpoczynku i wytchnienia. Dodatkowo hotel posiada trzy sale o różnej wielkości – dla 320, 120 i 60 osób. W przypadku organizacji imprez okolicznościowych, menu oraz wystrój sali uzgadniane są wspólnie z Klientem. Istnieje również możliwość zorganizowania oprawy muzycznej, rejestracji wideo, a także transport gości do i z hotelu.
Otoczenie naturą

Wybór hotelu otoczonego naturą, to bardzo rozsądna decyzja, która z pewnością zapewni dużą dawkę regeneracji i odpoczynku. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku wakacji z całą rodziną, podróży służbowej, jak i imprezy okolicznościowej – wesela, chrztu, Komunii Świętej czy urodzin. Willa Zbyszko w Nowogardzie zapewnia najlepszy relaks w każdej sytuacji, a to dzięki malowniczej okolicy, z dala od miejskiego hałasu i wielkich metropolii. Położona jest 2 km od jeziora Nowogardzkiego z plażą, strzeżonym kąpieliskiem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. W sąsiedztwie znajduje się również Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Sarni Las, co stanowi piękny teren spacerowy. Wszystkie atrakcje w połączeniu z oferowanym przez hotel wysokim standardem, to idealna forma wypoczynku dla całej rodziny, dodatkowa atrakcja dla gości weselnych i malownicze miejsce do zorganizowania sesji ślubnej.

Doskonała lokalizacja

Przy wyborze obiektu wypoczynkowego ważna jest także jego lokalizacja. Jedną z największych zalet Hotelu w Nowogardzie jest doskonałe połączenie z ciągami komunikacyjnymi – przy trasie Berlin-Gdańsk, w odległości 25 km od lotniska Goleniów, 60 km od centrum Szczecina, 280 km od Poznania oraz 200 km od Berlina. Ma to ogromne znaczenie w przypadku organizacji imprez okolicznościowych, kiedy to zjeżdżają się goście z różnych stron Polski. Willa Zbyszko to również dobre miejsce do zrelaksowania się podczas krótkiego postoju na trasie. Goście hotelu mają do dyspozycji bezpłatny parking.

śr. ocena 5 / głosów 5