kategoria:
Porady

Nie wiesz, jak urządzić mieszkanie, kiedy wybrać się do lekarza albo jak zorganizować tanie wakacje? Portal Pomysły na to kopalnia cennych inspiracji i praktycznych porad. Zajrzyj do zakładki Porady i znajdź mnóstwo ciekawych rozwiązań, patentów i cennych wskazówek!

alimenty na dziecko

Jak ustalić wysokość alimentów?

Obowiązkiem każdego rodzica jest zapewnienie utrzymania dziecka do momentu ukończenia przez nie edukacji (a konkretnie – jej ostatniego etapu). Jeśli obydwoje rodziców pozostaje w więcej(...)
Elanobawełna - tkanina na odzież medyczną

Czym jest elanobawełna?

Elanobawełna jest tkaniną, która powstaje z połączenia włókien elany i bawełny. W Polsce jej debiut przypadł na czasy PRL-u. W latach 60. i 70. więcej(...)

Skąd pochodzi odzież używana?

Sklepy z używaną odzieżą nazywane również lumpeksami, czy second handami są chętnie odwiedzane przez osoby, które szukają prawdziwych perełek modowych. To dobra opcja dla więcej(...)
Mężczyzna w podróży służbowej

Jak rozliczać podróże służbowe pracowników?

Rozliczanie delegacji nastręcza problemów zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Najlepiej odpowiednio wcześniej, kiedy w perspektywie pojawi się konieczność wyjazdów służbowych, sprawdzić zasady rozliczania, obowiązujące więcej(...)

Notice: Undefined variable: additional_loop in /home/welcomep/domains/pomysly-na.pl/public_html/wp-content/themes/pomyslyna/category.php on line 93

Notice: Trying to get property of non-object in /home/welcomep/domains/pomysly-na.pl/public_html/wp-content/themes/pomyslyna/category.php on line 93