Rodzaje artykułów reklamowych z tworzyw sztucznych

Dobra strategia promocyjna jest kluczowym elementem sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Reklama w Internecie, prasie, telewizji i innych środkach masowego przekazu wydaje się oczywistością, jednak warto zadbać również o inne sposoby dotarcia do klientów.

Świetnym narzędziem promocyjnym i niezwykle skuteczną formą budowania wizerunku marki są gadżety reklamowe – zauważa nasz rozmówca z firmy WISplast.  Niewielkie, użyteczne przedmioty opatrzone logo firmy to miły upominek dla obecnych i potencjalnych  klientów, a jednocześnie świetny sposób na ciągłe rozprzestrzenianie informacji na temat twojego biznesu.

Gadżety reklamowe z tworzyw sztucznych

Artykuły reklamowe powinny być atrakcyjne wizualnie, praktyczne, lekkie i jednocześnie niedrogie. Wszystkie te cechy łączą w sobie gadżety reklamowe z tworzyw sztucznych. Drobny upominek w postaci breloczka, żetonu do sklepowego wózka czy magnesu na lodówkę, to miły ukłon w stronę klientów, a jednocześnie świetny nośnik reklamy twojej firmy.

Breloczek reklamowy z logo firmy

Niewielki breloczek z reklamą firmy zdaje się przedmiotem niepozornym. Warto jednak zwrócić uwagę na zasięg takiej formy reklamy.  Umieszczony przy kluczach do domu lub samochodu, codziennie przypomina swojemu właścicielowi właśnie o twojej ofercie. Tak często eksponowanego przekazu nie sposób ignorować – przywiązanie do twojej marki buduje się podświadomie.

Breloczki mogą przybierać rozmaite kształty i formy. Popularnym rozwiązaniem jest umieszczenie logo za akrylową „szybką”. Tak wykonany breloczek jest elegancki, a jednocześnie bardzo trwały. Inną ciekawą i przyciągającą wzrok propozycją są breloczki na paskach. Również lekkie, jeszcze wygodniejsze w użytkowaniu i przyciągające uwagę nie tylko ich właściciela.

Breloczek reklamowy może też pełnić dodatkową funkcję – żetonu do sklepowych wózków. To bardzo sprytny pomysł, który doceni każdy, komu zdarzyło się na sklepowym parkingu w panice przeszukiwać kieszenie, by stwierdzić, że nie ma dwuzłotówki na wypożyczenie wózka.

Magnes reklamowy

Reklamę swojej firmy możesz przemycić bezpośrednio do domu klientów, wręczając im magnes na lodówkę z subtelnie wkomponowanym logo. Taka reklama dotrze nie tylko do domowników, ale również ich gości. Magnesy to jednak przede wszystkim uniwersalne pamiątki, dlatego takiego gadżetu, np. ze zdjęciem lokalnych atrakcji turystycznych, nie może zabraknąć w żadnym sklepie z upominkami z podróży.

W ofercie firmy WISplast znajdziesz nie tylko szeroką gamę artykułów reklamowych, ale również rozmaite drobiazgi, bez których nie może obejść się żaden hotel, urząd, ośrodek zdrowia czy szkoła. Mamy tu na myśli dopinane do kluczy nakładki, gruszki i identyfikatory jedno- oraz dwustronne, dzięki którym odnalezienie dowolnego klucza zajmie tylko chwilę.