Pokazy pirotechniczne – kiedy i dlaczego warto?

Któż z nas nie chciałby chociaż raz znowu poczuć się jak w krainie dzieciństwa? Wszyscy pamiętamy pokazy pirotechniczne, na które patrzyliśmy jak urzeczeni w trakcie sylwestrowych zabaw lub podczas dziecięcych festynów. Magia rozbłyskających na niebie świateł powodowała, że w wyobraźni przenosiliśmy się w krainę baśni. A gdyby tak znowu poczuć tamte emocje? Dzięki pokazom pirotechnicznym, to prostsze niż myślisz!

pokazy-sztucznych-ogni

Pokazy pirotechniczne cieszą się coraz większą popularnością już nie tylko podczas dużych, masowych imprez, wydarzeń sportowych, przyjęć sylwestrowych, lecz również podczas rodzinnych i prywatnych uroczystości. Bezpieczne dla uczestników, sprawią, że familijne spotkanie lub to, w gronie przyjaciół, będzie niezapomnianym przeżyciem i dostarczy wielu mocnych wrażeń. Kiedy i dlaczego warto taki pokaz zorganizować?

Wesele

Wesela od lat są w czołówce imprez, na które zamawiane są pokazy pirotechniczne – zdradza nam członek personelu firmy S-piro ze Szczecina, działającej na terenie całego Pomorza – W grę wchodzą dwa warianty: albo przygotowujemy zestaw do samoczynnego odpalenia, albo sami organizujemy cały pokaz. Klienci chętniej wybierają drugą opcję.

Szczególnym powodzeniem cieszą się dodatkowe atrakcje, którymi można jeszcze bardziej urozmaicić pokaz i sprawić, że nasza impreza będzie długo zapamiętana przez gości. Największą popularnością cieszą się ładunki w kształcie serca na niebie oraz serca pirotechniczne na stojaku, przeznaczone do zdjęć pamiątkowych pary młodej. Dla bardziej wymagających klientów wiele firm przygotowało napis pirotechniczny, układający się w imiona lub inicjały pary młodej.

Pokaz pirotechniczny to wspaniały pomysł na urozmaicenie wesela. Dostarczy gościom dodatkowych, nietypowych wrażeń oraz atrakcji, a dla samych nowożeńców, utrwalony na zdjęciach oraz filmie, będzie stanowił wspaniałą pamiątkę. Trzeba pamiętać tylko o jednym. O ile firmy organizujące pokazy same załatwiają wszystkie pozwolenia, niezbędne do przeprowadzenia show, o tyle o zgodę właściciela terenu, na którym odbędzie się pokaz, musimy poprosić osobiście. Warto również umożliwić firmie organizującej pokaz wcześniejsze zapoznanie się z topografią terenu.

Eventy firmowe

Oprócz dużych wydarzeń sportowych, obchodów dni miast i gmin, festynów dziecięcych, festiwali czy imprez plenerowych, pokazy pirotechniczne cieszą się również dużą popularnością w trakcie eventów firmowych. Wówczas również warto taki pokaz zorganizować i zaplanować go na moment kulminacyjny danego wydarzenia. Możemy być pewni, że pracownicy na długo zapamiętają firmową imprezę w blasku różnokolorowych i wielobarwnych fajerwerków.

śr. ocena 5 / głosów 6