Kalendarze biurkowe z ruchomym obrazem, znasz ten trik?

Kalendarz biurkowy to popularny gadżet reklamowy wręczany pod koniec roku w formie upominku klientom lub kontrahentom. Ustawienie kalendarza biurkowego piramidki na biurku np. obok monitora gwarantuje, że logo, nazwa, dane kontaktowe naszej firmy, strategiczne produkty lub usługi umieszczone na takim kalendarzu będą doskonale widoczne dla użytkownika biurka każdego dnia przez cały rok. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na utrwalenie wizerunku marki? Czy można być bardziej „pod ręką”? Jak sprawić aby to nasz kalendarz zajął strategiczne miejsce?

kalendarz

Z pewnością nie tylko my, w okresie około świątecznym wpadamy na pomysł sprezentowania kalendarza biurkowego. Klienci co roku mają do wyboru co najmniej kilka propozycji kalendarzy biurkowych od różnych kontrahentów. Oprócz ciekawej, atrakcyjnej dla oka, nie nachalnie reklamowej szaty graficznej o tym, który kalendarz biurkowy zostanie „zwycięzcą” decyduje w dużym stopniu nietypowa forma kalendarza. Jeśli postawimy na coś naprawdę wyjątkowego, na efekt „wow” nasz gadżet nie tylko zadomowi się na biurku, nietypowy kalendarz biurkowy stanie się tematem rozmów z innymi osobami. Być może poproszą one o egzemplarze dla siebie, co dodatkowo zwiększy zasięg dotarcia i rozpoznawalność firmy.

Niebanalne rozwiązanie

Na szczególną uwagę zasługuje nowość z DRUKARNI AQRAT – kalendarze biurkowe z tzw. roletką,. Ten prosty, niezwykle sprytny mechanizm pozwala uzyskać efekt ruchomego obrazu. Dzięki temu trikowi możemy zmieniać obraz w zależności od upodobań lub po prostu dla zabawy. Dodatkowo na wysuwanym i chowanym listku możemy umieścić dowolny tekst lub motyw. Dzięki odpowiednio przemyślanej grafice taki kalendarz biurkowy ma duże szanse na „wow”, miejsce na biurku oraz popularność rozchodząca się lotem błyskawicy pocztą pantoflową.

Grafika może być poważna, związana np. jubileuszem, strategiczną zmianą w firmie, może być pamiątką ważnego wydarzenia lub przeciwnie: może to być zabawny motyw wywołujący uśmiech na twarzy i pozytywne skojarzenia z produktami lub usługami firmy w roli głównej. W każdym przypadku zaskoczenie odbiorcy murowane!

Jeśli nie masz pomysłu na to, jak najlepiej wykorzystać taki pomysł, jak połączyć możliwości techniczne z przekazem Twojej firmy zwróć się bezpośrednio do producenta tego oryginalnego gadżetu: DRUKARNI AQRAT. Pomysłowi i doświadczeni graficy tego producenta kalendarzy na pewno poradzą sobie z każdym tematem i razem stworzycie nieprzeciętny, wyróżniający się na rynku kalendarz biurkowy. Drukarnia AQRAT ma w ofercie także kalendarze trójdzielne z główką wyposażoną w mechanizm roletki.

Szeroki wachlarz możliwości

Kalendarze biurkowe z ruchomym obrazem wykonujemy według parametrów:

  • stały format DL (10 x 21 cm), pełnokolorowa podstawa z indywidualną grafiką
  • czytelne kalendarium: roczne, nadrukowane na podstawie kalendarza (wersja najbardziej ekonomiczna), miesięczne (12 przyklejanych kart), tygodniowe (52 przyklejane karty) czy choćby dzienne (365 przyklejanych kart – jest to opcja ze zrozumiałych względów najdroższa i jeszcze nie spotykana), możliwe jest zastosowanie personalizacji: np. umieszczenie imiennej dedykacji, serii indywidualnych kodów QR lub innych zmieniających się na każdym egzemplarzu elementów.

Możemy uzupełnić podstawę kalendarza biurkowego o dodatki jeszcze bardziej podnoszące atrakcyjność biurkowego kalendarza, takie jak: notesiki, karteczki samoprzylepne lub szufladka na długopisy.

Nadal zastanawiasz się czy warto? Skorzystaj z pomysłu i zrób wrażenie na Klientach zanim pomysł spowszednieje i straci swoją moc nowości!

śr. ocena 5 / głosów 5