kategoria:
Ogród

Chcesz stworzyć w swoim ogrodzie przestrzeń relaksu albo marzy Ci się zachwycający roślinnością ogród? Portal Pomysły na to kopalnia cennych inspiracji i praktycznych porad z kategorii ogród. Zajrzyj do zakładki Ogród i sprawdź, jak zaprojektować i urządzić ogród marzeń.

Metody odstraszania kretów

Z jednej strony krety drążąc tunele spulchniają glebę. Z drugiej podkopują korzenie roślin, a wychodząc na powierzchnię potrafią zniszczyć trawnik lub grządki. Są raczej więcej(...)
automatyczne systemy nawadniania

Jak dbać o ogród?

Każdy właściciel ogrodu wie, że na jego pielęgnację składa się szereg zajęć, które wymagają czasu, zaangażowania i odpowiednich środków. Różne gatunki często potrzebują opieki, więcej(...)
studnia wiercona

Jak wykopać studnię głębinową?  

Studnia głębinowa umożliwia bezpłatny dostęp do wody, którą można wykorzystać do regularnego podlewania ogrodu. Choć koszty jej wykopania mogą wydawać się duże, wydatek z więcej(...)
mała architektura ogrodowa

Jak dbać o ogród? Porady i wskazówki

Na pytanie o zasady prawidłowej pielęgnacji ogrodu nie można udzielić jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Rodzaj i częstotliwość wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych uzależnione są od wielu czynników, więcej(...)
keramzyt

Keramzyt w zastosowaniach ogrodowych

Kruszywa to materiały powszechnie kojarzone z branżą budowlaną. Niektóre z nich znajdują ponadto wiele innych zastosowań. Jednym z takich kruszyw jest wytwarzany sztucznie keramzyt, więcej(...)