kategoria:
Dom

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym i pięknym domu? Nie masz pomysłu na wystrój wnętrz albo nie wiesz, jak zaprojektować ogród? Portal Pomysły na to kopalnia cennych inspiracji i praktycznych porad z kategorii Dom. Zajrzyj do zakładki Dom i znajdź swój patent na funkcjonalny dom i piękne mieszkanie.

Impregnowanie dywanów

Zasady impregnacji dywanów

Impregnacja dywanów oraz wykładzin jest zabiegiem rzadko stosowanym. Nie należy jednak o niej zapominać, gdyż to dzięki temu zabiegowi możliwe jest zachowanie w nienagannej więcej(...)
Moskitiery przesuwane

Moskitiery jako ochrona przed owadami

Lato to idealny czas, by cieszyć się świeżym powietrzem, nie tylko przebywając na dworze, ale także w domowym zaciszu. Otwarte okna, szczególnie nocą, zapewniają więcej(...)
systemy kominowe

Cena systemu kominowego. Ile to kosztuje?

Systemy kominowe to innowacyjne rozwiązania, zapewniające szczelność instalacji odprowadzającej spaliny z domowego kotła. Dostosowane do potrzeb najnowszych kotłów klasy 5 oraz kotłów gazowych i więcej(...)
Blokada okienna - klamka zabezpieczona przyciskiem

W jaki sposób działają blokady okienne?

Blokady okienne mogą spełniać wiele funkcji. Chronią okna przed otwarciem z zewnątrz przez włamywacza, od wewnątrz uniemożliwiają otwarcie przez dziecko, a blokada szerokości okna więcej(...)