Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
Walk and talk. Nauka angielskiego dla aktywnych

Spis treści
- Jakie korzyści można odnieść z nauki Walk and Talk?
- Kto jest twórcą metody Walk&Talk?
- W jakim wieku warto skorzystać z metody Walk&Talk?
Nauka angielskiego w aktywny sposób to ciekawy i efektywny pomysł, który podniósł zdolności językowe dużej grupy osób. Istnieje wiele metod dopasowanych do indywidualnych zdolności uczniów, jednak aktywna nauka sprzyja poznawaniu nowego słownictwa oraz swobodnych rozmów podczas spaceru. W zmieniającym się otoczeniu łatwiej uczymy się spontanicznych wyrażeń, a ruch i świeże powietrze zwiększają efektywność kursu.
Jakie korzyści można odnieść z nauki Walk and Talk?
Nauka angielskiego Walk&Talk połączona z aktywnością sprawdza się szczególnie wśród kursantów o modalności kinestetycznej, czyli uczących się przez ruch. Efektem takiego kursu jest integracja uczniów oraz spontaniczne konwersacje umożliwiające poznawanie nowego słownictwa użytku codziennego.
Dodatkowym benefitem jest dotlenianie mózgu oraz większe zaangażowanie osób, które nie lubią spędzać czasu nad książką i biurkiem. Cóż… najnowsze wnioski dotyczące efektywnej nauki jasno przekonują, że wybór odpowiedniej metody jest kluczem do sukcesu. Przekonanie, że każda osoba nauczy się języka w ten sam sposób, jest więc błędne.
Kto jest twórcą metody Walk&Talk?
Twórcą wielu niecodziennych sposobów na naukę angielskiego jest popularna i ceniona szkoła językowa Bradbury English School. Specjaliści z zakresu nauczania języka angielskiego postawili na bogatą ofertę dostosowaną do potrzeb wielu kursantów prowadzących zróżnicowany tryb życia.
Przeczytaj również: Półkolonie językowe jako świetny sposób na spędzenie wakacji
Metoda Walk&Talk jest więc specjalnie opracowanym trybem nauki, który przynosi nieoczekiwane efekty w postaci lepszej komunikacji w zmieniających się warunkach. W późniejszych etapach konwersacji w języku angielskim, kursanci tej metody są bardziej pewni siebie i otwarci na nowe doświadczenia językowe.
W jakim wieku warto skorzystać z metody Walk&Talk?
Walk&Talk jest doskonałą możliwością dla osób niemal w każdym wieku. Warto jednak, aby zabrała się grupa uczestników o podobnym stopniu znajomości angielskiego i wspólnie poszerzała bazę słownictwa oraz umiejętność elastycznej konwersacji w naturalnych warunkach – nie tylko przy szkolnym biurku.
Specjalnie opracowana metoda pozwala na skuteczną naukę w relaksującym otoczeniu. Słoneczne spacery i radosne rozmowy w parku, na ulicy lub innych ciekawych okolicach przynoszą nieoczekiwane rezultaty w postaci lepszej absorpcji języka i chętnego powrotu na kolejne lekcje.
Rozważając wybór metody nauki angielskiego, warto więc przemyśleć opcję Walk&Talk, która podbiła serca wielu kursantów i sprawiła, że otwierają się językowo na otaczający świat.
Dziękujemy za ocenę artykułu
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz
Dziękujemy za dodanie komentarza
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana