Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
Kiedy warto wezwać pomoc drogową?

Na drodze może mieć miejsce całe mnóstwo nieprzewidzianych sytuacji. W większości zawsze wtedy, kiedy zależy nam na szybkim dotarciu na celu. Jeśli nas również spotkało niespodziewane wydarzenie związane z awarią naszego pojazdu, nie musimy radzić sobie sami. Kiedy warto wezwać pomoc drogową? 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu możemy otrzymać niezbędne wsparcie i uniknąć zbędnych nerwów.
Kiedy pomoc drogowa jest niezbędna?
Problem ze skrzynią biegów? Pęknięta opona? Czerwona kontrolka na tablicy rozdzielczej? A może stłuczka? Zamykasz oczy i nie wiesz, co zrobić. Jesteś zdenerwowany, bo nie zdążysz na czas. Nie musisz radzić sobie samemu! W razie awarii i kolizji kierowcy mogą korzystać z usług autopomocy! Profesjonalne wsparcie pomocy drogowej oszczędzi stresu i pozwoli zaradzić zaistniałej sytuacji. Kiedy wezwać pomoc drogową? W razie:- awarii samochodu,
- braku paliwa,
- kolizji,
- wypadku.
Holowanie w ramach autopomocy
W ramach usługi autopomocy znajduje się przewóz pojazdów. Jakie pojazdy można przewieźć? Jeśli auto nie nadaje się do dalszej jazdy, pomoc drogowa jest w stanie przewieźć:- samochody osobowe,
- samochody terenowe,
- samochody dostawcze,
- samochody ciężarowe,
- pojazdy powypadkowe,
- sprzęt budowlany,
- wózki widłowe,
- podnośniki,
- podesty ruchome,
- sprzęt rolniczy,
- busy,
- naczepy,
- przyczepy kempingowe,
- motocykle,
- quady,
- łodzie i motorówki.
Wezwanie pomocy drogowej – o tym pamiętaj!
Przed wezwaniem pomocy drogowej nie zapomnij we właściwy sposób zadbać o bezpieczeństwo, a przede wszystkim postaw trójkąt ostrzegawczy! To konieczne nawet, jeżeli udało ci się zjechać autem na pobocze – podkreśla nasz rozmówca z Pomoc drogowa 24h Bojszczak.Pozostali kierowcy muszą wiedzieć, że na ich drodze stoi przeszkoda, inaczej może dojść do poważniejszego zdarzenia. Po zabezpieczeniu pojazdu i nałożeniu kamizelki ochronnej, można zadzwonić po firmę świadczącą usługi pomocy drogowej i poczekać na wsparcie.
Dziękujemy za ocenę artykułu
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz
Dziękujemy za dodanie komentarza
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana