Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
Jak dobrać wygodny stanik push up?
Dobrze dobrany stanik zapewnia nie tylko wygodę, ale także poprawia wygląd piersi. To dzięki niemu możemy wyrównać proporcje sylwetki i pięknie prezentować się w nowej sukience. Dużą popularnością cieszą się staniki push up, które stworzone są szczególnie dla kobiet o niewielkim biuście. Wiele z nas zastanawia się jednak, jak dobrać rozmiar takiego stanika, aby ładnie podkreślał piersi. Otóż wystarczy miara krawiecka i poznanie kilku zasad.
Czym jest stanik push up i jakie jest jego zadanie?
Stanik typu push-up ma za zadanie optycznie powiększyć, wyeksponować biust oraz wymodelować dekolt. Od zwykłych biustonoszy różni się tym, że wyposażony jest w różnego rodzaju wkładki powiększające, dlatego największą popularnością cieszy się głównie wśród kobiet o małym biuście. Chociaż, coraz częściej można spotkać staniki push up w dużo większych rozmiarach.
Dobrze dopasowany stanik typu push-up może poprawić nie tylko wygląd naszego biustu, ale także sprawić, że piersi będą wydawały się większe i atrakcyjniejsze. Aby mieć pewność, że bielizna będzie perfekcyjnie pasować i spełniać swoje zadanie, ważny jest odpowiedni dobór rozmiaru. Jeżeli same nie potrafimy określić wymiarów, warto zapytać o radę profesjonalną brafitterkę – dowiadujemy się w rozmowie z właścicielką butiku Bardotka, która oferuje piękną bieliznę dla kobiet oraz prowadzi spotkania, na których uczy jak dopasowywać biustonosze.
Odpowiednio dobrany stanik push up potrafi zdziałać cuda, nie tylko podkreślając wszystkie atuty, ale też maskując ewentualne niedoskonałości - tym samym dodając pewności siebie. W kobiecej szafie nie może zabraknąć takiego biustonosza. Będzie on doskonałym rozwiązaniem, np. do wieczorowej sukni z większym dekoltem. Staniki push up mogą posiadać wkładki gąbkowe, żelowe, wyjmowane czy takie, które stanowią nieodłączną część miseczki biustonosza.
Jak prawidłowo dobrać stanik push up?
Aby stanik push up dobrze spełnił swoje zadanie, należy dobrać go przede wszystkim w prawidłowym rozmiarze. Mowa tutaj o rozmiarze pod biustem, w biuście oraz rozmiarze samej miseczki. Jest to bardzo ważne, ponieważ jeśli stanik będzie miał zbyt luźny obwód, wówczas miseczki biustonosza będą odstawać. Dlatego, aby unieść biust i utrzymać go w prawidłowym ułożeniu należy dopasować obwód tak, aby ściśle przylegał do ciała oraz nie unosił się do góry. Oprócz obwodu duże znaczenie ma rozmiar miseczki - za duża będzie mocno odstawać, natomiast za mała spowoduje mocne ściśnięcie biustu, przez co uzyskamy efekt spłaszczenia piersi – a tego przecież nie chcemy!
Pamiętajmy, że idealnie dopasowany stanik push up nie może być zbyt luźny, zbyt mały lub zbyt duży. Istotny jest również rodzaj, kształt i rozmiar samych wkładek powiększających. Do wyboru mamy staniki push up z wyjmowaną wkładką lub stanowiącą nieodłączna część miseczki, wkładki gąbkowe lub żelowe, a także mniejsze lub większe. W związku z tym nie każdy stanik nadaje się do codziennego użytku. W prawidłowo dobranym biustonoszu powinnyśmy móc swobodnie oddychać, ramiączka nie powinny uciskać, ani też spadać z ramion – ważne jest tutaj dobre wyregulowanie. Fiszbiny powinny obejmować całe nasze piersi oraz przylegać do ciała na mostku. Jeżeli mimo wszystko mamy problem z dopasowaniem takiego stanika, warto skorzystać z pomocy brafitterki, która nauczy nas, jak prawidłowo dobierać biustonosze, aby piersi były ładnie zebrane i uniesione, a linia biustu była gładka.
Dziękujemy za ocenę artykułu
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz
Dziękujemy za dodanie komentarza
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana