Nowe trendy w bieliźnie damskiej

Nowe trendy w modzie pojawiają się i znikają bardzo szybko, czasem trudno za nimi nadążyć. Dotyczy to także bielizny. Kupując ją, powinnyśmy się kierować nie tylko trendami, ale przede wszystkim zwracać szczególną uwagę na naszą sylwetkę. Nawet najmodniejsza bielizna nie będzie wyglądała korzystnie, jeśli nie zostanie właściwie dobrana do figury kobiety. Warto jednak zwracać uwagę na nowości. Co mówi się o sezonie jesień-zima 2017/2018?

Enrich i Discover

Pierwszy trend, jaki lansują najbardziej znani projektanci bielizny, nosi nazwę Enrich. Zwraca on uwagę na historię, wiedzę, umiejętności oraz tradycyjne rzemiosło. Bielizna typu Enrich tworzona jest w taki sposób, by była wygodna w noszeniu w dowolnym czasie i okolicznościach. To połączenie elementów tradycyjnych w całkowitą nowość. Stawiamy na materiały w typie jedwabi i aksamitów, do łask wracają piżamy, szlafroki i kimona. W tym trendzie widoczny jest powrót do tradycji w połączeniu z egzotyką. Trend Discover stawia na analizę powiązań między różnymi kulturami. Modna jest bielizna charakterystyczna dla różnych krajów. Stawiamy na materiały o ciekawej fakturze, na rustykalne przędze i hafty.

Bielizna typu Discover również nawiązuje do sztuki i rzemiosła. W bieliźnie pojawia się dżersej z nadrukami i podwójnym ściegiem, co dotyczy zarówno biustonoszy, jak i dolnej części stroju – dowiadujemy się w sklepie Miss Zmysłów.

Indulge i Express

Trend Indulge odwołuje się do bielizny tradycyjnej i bardzo delikatnej. Unowocześnia klasyki, dodając im lekkości. Bielizna Indulge jest bardzo komfortowa, widoczne są w niej akcenty z materiałów w typie satyny, jedwabiu i ozdobnych koronek. Szczegóły biustonoszy i majtek są bardzo drobne. Stawiamy na zmysłowe koszule nocne i haleczki, do łask wracają nieusztywniane niczym biustonosze, które pokazują piękno kobiecych piersi. Modne są delikatne, lekkie body, które są jednocześnie zmysłowe i eleganckie. Bielizna w typie Indulge charakteryzuje się bezszwowymi połączeniami, dzięki czemu jest przyjemna w noszeniu. Express to trend bardziej ostry, łączy w sobie seksapil, uwodzenie, fetyszyzm. Stawiamy na bieliznę modelującą sylwetkę. Express to trend, który lansuje gorsety w nowoczesnej formie, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są nie tylko piękne, ale też wygodne w noszeniu. Używamy materiałów o wysokiej elastyczności, które są piękne i funkcjonalne zarazem. Nowoczesna bielizna ma za zadanie podkreślać atuty kobiecej sylwetki i stanowić dla jej posiadaczki bardzo ważny element garderoby.