Dlaczego warto urządzić przyjęcie okolicznościowe w restauracji hotelowej?

Planujesz wesele, a może chcesz urządzić huczne urodziny swojego męża lub świętować okrągłą rocznicę ślubu z bliskimi? Organizacja przyjęcia okolicznościowego w domu może być kłopotem. Zwłaszcza, jeśli chcielibyśmy zaprosić więcej osób, niż wskazuje na to przestrzeń naszego salonu. To jeden z powodów, dla których powinniśmy zastanowić się nad zaplanowaniem uroczystości w restauracji hotelowej!

Odpowiedni wystrój wnętrza

Sala w restauracji hotelowej jest nie tylko przestronna, ale i bardzo elegancka. Do tego nie musimy martwić się o wystrój wnętrza, pracownicy obiektu zadbają o każdy detal. Nakryją stoły świeżymi obrusami, przygotują piękną zastawę stołową, nie zapomną również o aranżacji kwiatowej, która podkreśli charakter uroczystości. Wszystko będzie dopięte na ostatni guzik!

Sale w restauracji hotelowej są klimatyzowane, co jest kolejnym atutem organizacji przyjęć okolicznościowych w takim miejscu. Klimatyzacja zapewnia wysokiej jakości powietrze i pozwala się zrelaksować nawet, kiedy na dworze temperatura sięga trzydziestu kresek – dodaje nasz rozmówca z hotelu Libero w Miliczu.

Wyśmienite dania przygotowane przez szefa kuchni

Jedną z kwestii, o które najbardziej się martwimy, jest jedzenie. Decydując się na restaurację, mamy gwarancję, że wszystkie posiłki będą smaczne, świeże i przygotowane z najwyższej jakości składników. Szef kuchni zadba o ich wyśmienity smak, a profesjonalni kelnerzy zaserwują dania, stawiając przed każdym z gości pełne aromatu dania.

Przed organizacją przyjęcia okolicznościowego w restauracji hotelowej ustalamy liczbę dań i porę ich podawania. Uzgadniamy również, jakimi potrawami chcemy zaskoczyć gości. Wybieramy rodzaj przystawki, zupę, danie główne i deser, który będzie pysznym zwieńczeniem uroczystości.

Kompleksowa obsługa przyjęcia okolicznościowego

Przyjęcia okolicznościowe w hotelu są gwarancją niezapomnianych przeżyć i wspomnień. Dlaczego? W hotelach możemy liczyć nie tylko na piękną salę i wyborne dania. Hotel zapewnia nam kompleksową obsługę, co oznacza, że może również zadbać o:

  • muzykę na przyjęciu, rezerwując dla nas zespół muzyczny lub DJ-a,
  • klimatyczne oświetlenie, które ociepli wnętrza,
  • różnorodne atrakcje, np. pokazy barmańskie i pokazy taneczne. Artystyczne widowisko może być ciekawym punktem naszej uroczystości.

Dzięki temu impreza na pewno będzie udana i na długo pozostanie w pamięci naszych gości. Warto skorzystać z takiej oferty i zamiast na organizacji oraz pilnowaniu przebiegu przyjęcia, skupić się na rozmowie i zabawie z bliskimi.

śr. ocena 5 / głosów 4