Dobry hotel pod Poznaniem. Gdzie go szukać?

Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek pod Poznaniem? Zastanawiasz się, które hotele w Wielkopolsce oferują swoim gościom najlepszy komfort i dodatkowe atrakcje? A może przygotowujesz konferencję, spotkanie biznesowe lub firmowy wyjazd integracyjny? Podpowiadamy, dokąd się udać, aby bez względu na cel wyprawy cieszyć się 100% satysfakcją z pobytu.

hotel-spa

Dla wytchnienia i regeneracji – hotel ze strefą SPA

Jeśli szukasz sposobu na szybką, ale skuteczną regenerację ciała i wypoczynek dla skołatanych nerwów, najprawdopodobniej kuszące będą dla ciebie hotele SPA. Chociaż większość nowoczesnych ośrodków wypoczynkowych oferuje tego typu atrakcje, bądź ostrożny – w niektórych przypadkach jest to wyłącznie chwyt marketingowy.

Prawdziwe SPA hotelowe to znacznie więcej niż basen z sauną, który należy uznawać za absolutną podstawę w takich miejscach. Dobry obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy powinien posiadać także łaźnie parowe, jacuzzi, siłownię, sale gimnastyczne i większe hale sportowe, a przede wszystkim szeroki wybór zabiegów relaksacyjnych, regenerujących i kosmetycznych, wykonywanych przez specjalistów.

Przygotowując naszą strefę SPA chcieliśmy stworzyć miejsce, z którego zadowoleni będą zarówno regularni goście hotelowi, zatrzymujący się tutaj na jedną lub kilka nocy, jak i zawodowi sportowcy oraz juniorzy, którzy spędzają u nas więcej czasu podczas organizowanych tu obozów piłkarskich i szkoleń – opowiada nasz rozmówca z Hotelu Remes SPORT&SPA pod Poznaniem. Właśnie dlatego nasza propozycja jest tak różnorodna, a wszystkie pomieszczenia rekreacyjne są jednocześnie przestronne, komfortowe i wyjątkowo eleganckie.

Organizacja eventów w Wielkopolsce

Jeszcze więcej kryteriów trzeba brać pod uwagę, rozglądając się za centrum konferencyjnym czy salą weselną lub bankietową. Wybierając dobry hotel na takie wydarzenia musimy pamiętać o głównym celu spotkania i komforcie jego uczestników. Dlatego w pierwszej kolejności weźmiemy pod uwagę standard i wielkość samych sal konferencyjnych czy weselnych oraz lokalizację obiektu, ułatwiającą wszystkim dotarcie na miejsce.

Zatem warto brać pod uwagę hotele położone blisko Poznania i dobrze z nim skomunikowane. Po raz kolejny na tle konkurencji wyróżnia się Hotel Remes, z doskonale przygotowanym Centrum Konferencyjnym, wyposażonym w nowoczesne zaplecze techniczne i dysponującym salami zdolnymi pomieścić do kilkuset uczestników.

Wygodne zakwaterowanie i smaczne posiłki

Na koniec zostawiliśmy kwestię podstawową i najbardziej oczywistą, czyli standard samego zakwaterowania. Zanim zdecydujesz się na rezerwację noclegu w hotelu, koniecznie upewnij się, że styl i wyposażenie wnętrz sprosta twoim oczekiwaniom. Najczęściej takie informacje znajdziesz na stronie internetowej obiektu. Sprawdź tam, jakie pokoje znajdują się na terenie ośrodka, czy masz możliwość wynajęcia apartamentu. Zobacz, jak pokoje prezentują się na zdjęciach w galerii.

Jeśli nie jest ci obojętne, jakie jedzenie jest serwowane w hotelowej restauracji, wybierz takie miejsce, którego menu możesz sprawdzić jeszcze przed przyjazdem. Po raz kolejny bezcennym źródłem informacji okaże się strona internetowa hotelu. Duże i profesjonalne hotele oprócz sal restauracyjnych często udostępniają swoim gościom lokale o swobodniejszej atmosferze. W klubie czy drink barze będziesz mógł rozerwać się po dniu spędzonym na leniwych zabiegach SPA czy wręcz przeciwnie, po kilkugodzinnej sesji konferencyjnej czy wycieńczającym szkoleniu.

śr. ocena 5 / głosów 5