Hotel blisko plaży – najlepsze propozycje wypoczynkowe

Wakacyjne wyjazdy już tuż tuż… Pora zacząć się rozglądać za obiektem turystycznym, w którym spędzimy swój wakacyjny pobyt nad morzem. Pierwszą rzeczą, na którą zwykle zwracamy uwagę wybierając hotel nad morzem, jest jego odległość do plaży. Największą popularnością cieszą się hotele zlokalizowane blisko plaży, które mają nam sporo do zaoferowania. Jak możemy ciekawie i aktywnie spędzić czas w takim hotelu?

hotel-przy-plazy

Hotel blisko plaży – świetny wybór dla miłośników plażowania

Hotele położone blisko plaży to idealna propozycja na wakacyjne zakwaterowanie dla osób, które swój urlop pragną spędzić głównie na opalaniu się oraz zabawach na plaży. Jeśli zależy nam na wygodzie oraz zdrowym wypoczynku powinniśmy wybierać hotele położone w pobliżu czystych i sprawdzonych kąpielisk. Należy do nich m.in. Hotel Orle, który położony jest na Wyspie Sobieszewskiej. Otaczające go plaże zostały wyróżnione Błękitną Flagą 2017, która nadawana jest wyłącznie najczystszym oraz najbezpieczniejszym polskim kąpieliskom. Pobyt w takiej okolicy to świetny wybór dla rodzin z dziećmi, które chcą zapewnić najmłodszym bezpieczną oraz zdrową zabawę na plaży. Plażowicze nie muszą jednak spędzić całych wakacji wyłącznie na opalaniu się oraz kąpielach w morskiej wodzie! Na plażę warto zabrać ze sobą piłkę oraz zabawki i korzystać z pięknej pogody. Nad morzem możemy bowiem organizować turnieje piłki siatkowej, grać z dziećmi w wodzie oraz budować z nimi zamki z piasku.

Wypoczynek w hotelu – nad morzem liczy się nie tylko samo plażowanie!

Wieczorem natomiast możemy spędzać czas na długich spacerach po plaży oraz podziwiać zachody słońca, które nad morzem są najpiękniejsze. Bliska odległość hotelu pozwoli nam natomiast w każdej chwili wrócić do pokoju, wziąć kąpiel oraz odpocząć. Wybierając hotel Orle, nie jesteśmy jednak skazani wyłącznie na spędzanie dni swojego urlopu na plaży – sam hotel ma nam bowiem także sporo do zaoferowania. Na uwagę zasługuje m.in. obecność atrakcji dla dzieci, do których należy plac zabaw dla najmłodszych gości hotelu. Znajdziemy na nim huśtawki, trampoliny, domki ze zjeżdżalniami oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą najmłodszym urlopowiczom także ciekawie oraz aktywnie spędzić wolny czas na świeżym powietrzu. W czasie, kiedy dzieci będą bawiły się na hotelowym placu zabaw, dorośli mogą z kolei skorzystać z oferty hotelowego centrum SPA, które pozwoli im zadbać o atrakcyjny wygląd i jeszcze lepsze samopoczucie. Wieczorem cała rodzina może natomiast wspólnie spędzić czas w hotelowej restauracji, która zadba o to, aby żaden gość hotelu nie był głodny w czasie swojego urlopu.

śr. ocena 5 / głosów 5