Łóżka i meble dla dzieci – przykłady rozwiązań (nacisk na łóżka + komody, szafy)

Urządzanie pokoju dla dziecka daje wiele radości, lecz jest też ogromnym wyzwaniem! Jeśli ty również szukasz pomysłu na aranżację, wybierz nie tylko funkcjonalne, ale i wyjątkowe meble dla dzieci. Niech pokój twojej pociechy stanie się królestwem twojego szkraba. Jakie łóżka i komody wybrać, aby twoje dziecko było zachwycone? W naszym artykule odpowiemy na to pytanie!

Łóżko dla niemowlaka

Zacznijmy od łóżeczka dla najmłodszych. Niemowlaki muszą być w swoim łóżeczku bezpieczne, a łóżko transformer Sleepy zapewnia o wiele więcej! Łączy gwarancję bezpiecznego, komfortowego snu, ze stylem i funkcjonalnością.
Łóżeczko dla maluszka szybko można przekształcić w przewijak, kojec, stolik i krzesełko, przystawkę do łóżka, wygodną kanapę, a nawet w łóżko dla starszaka! Można samodzielnie decydować o wysokości łóżka, łóżko ma też zdejmowane kółka i w razie potrzeby pełni funkcję bujaka. Takie łóżeczko jest niezwykle praktyczne i na pewno spełni oczekiwania każdego rodzica.

Łóżko dla małej księżniczki

Przejdźmy do łóżek dla małych dziewczynek. Dziewczynki marzą o kolorowych łóżeczkach, w których będą mogły schować swoje zabawki. Dlatego doskonałym wyborem dla nich będą łóżka z pojemnymi szufladami. Mama chętnie schowałaby tam pościel, ale niech córeczka sama zadecyduje, co się tam znajdzie!
Łóżka dla dziewczynek mogą być wyposażone w specjalne ramki, które zapobiegają upadkowi pociechy podczas snu. Mało które dziecko śpi spokojnie, maluchy zwykle krążą po całym łóżku. Pracownicy firmy Mebelev doskonale o tym wiedzą, dlatego w ofercie tego producenta znajdziemy modele łóżka dla dziewczynek z wysuwanym dodatkowym materacem. Na tym dodatkowym łóżku może spać również rodzic, kiedy maluch ma złe sny lub jest chory.

Łóżko dla chłopca

I mali, i duzi chłopcy kochają auta. Dlatego łóżko dla chłopca stylizowane na samochód wprawi naszego syna w niekłamany zachwyt! Pięknie wykonane, praktyczne i wytrzymałe miejsce na sen w formie kabiny samochodu ciężarowego lub samochodu wyścigowego sprawi, że dziecko już nigdy nie będzie traktowało pójścia do łóżka jako kary! Łóżko stanie się kolejnym miejscem do wspaniałej zabawy. Tym bardziej, że łóżka mogą być wyposażone w specjalny system oświetlenia. W takim łóżku sny naszego małego księcia będą niezwykłe.
Łóżka dla chłopców mogą występować w wersji piętrowej i podobnie jak łóżka dla dziewczynek, występują modele wyposażone w wysuwane szuflady czy dodatkową przestrzeń do spania. Takie łóżka są świetnym wyborem!

Szafy i komody dziecięce

W pokoju dziecka potrzebne są też szafy i komody dziecięce. W tym przypadku również mamy szeroki wachlarz produktów do wyboru! Najważniejsze, aby szafy dobrze komponowały się z pozostałą aranżacją pokoju dla dziecka. Ponadto, powinny być atrakcyjne dla pociechy i mieć dużą pojemność. Utrzymanie ładu w zabawkach i ubrankach dziecka nie jest proste, tylko wystarczająca liczba półek i szuflad może ułatwić to zadanie.
Meble dla dzieci muszą zachwycać i małoletnich klientów, i ich rodziców. Wybieraj produkty sprawdzonych firm, a będziesz usatysfakcjonowany ich wyglądem i jakością.

śr. ocena 5 / głosów 5