Gdzie opłaca się kupować domy jednorodzinne?

Zakup domu jednorodzinnego to decyzja nie tylko na całe życie, ale wręcz na pokolenia. Dlatego warto rozważnie decydować o lokalizacji swojego nowego rodzinnego gniazda. Od umiejscowienia domu zależeć będzie komfort codziennego życia. Gdzie zatem warto kupować domy jednorodzinne, aby mieszkanie w nich było wygodne, bezpieczne i przyjemne każdego dnia?

dom-jednorodzinny

Domy jednorodzinne pod Warszawą

Warszawa, jako stolica życia biznesowego i kulturalnego Polski, przyciąga jak magnes. Jednak życie w samym mieście nie każdemu odpowiada. Brakuje ciszy, spokoju, przestrzeni, a lokale są bardzo drogie. Niekiedy lepszym rozwiązaniem jest osiedlenie się poza granicami miasta, w jednej z urokliwych podwarszawskich miejscowości. Można wtedy mieć ciastko i zjeść ciastko – mieszkać z dala od zgiełku, w pięknym otoczeniu, bez pośpiechu, a jednocześnie w pełni korzystać z tego, co oferuje miasto.

Niegasnącą popularnością cieszą się okolice Piaseczna – mówi specjalistka z reprezentująca dewelopera Immobart. – My proponujemy obecnie domy jednorodzinne tworzące wygodne i piękne osiedla w Nowej Woli. Miejscowość ta jest doskonale skomunikowana z Warszawą, sąsiaduje z Ursynowem. Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd do miasta, a jednocześnie ma wszystkie zalety mieszkania z dala od niego: ciszę, spokój, mnóstwo zieleni i przestrzeni. To wymarzone miejsce do życia.

Domy jednorodzinne w Nowej Woli – na co mogą liczyć mieszkańcy?

Bliskość Warszawy nie jest jedyną zaletą domów jednorodzinnych w Nowej Woli. Sama miejscowość ma wiele do zaoferowania. Jest to przede wszystkim doskonała infrastruktura handlowo-usługowa. Nie brakuje tu centrów handlowych, więc niezależnie od tego, co chcemy kupić, możemy to zrobić bez wyprawy do jednej z warszawskich galerii – wszystko jest na miejscu!

Ponadto Nowa Wola oferuje doskonałe przedszkola i szkoły. Dom jednorodzinny w tej okolicy to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Czas wolny można spędzać, korzystając z uroków okolicy albo z Centrum Edukacji i Sportu. To rozbudowany obiekt szkolno-rekreacyjny. Ulokowano tam nie tylko salę teatralną, park odkrywców, ogród edukacyjny, boisko z bieżnią, skatepark, bibliotekę multimedialną, wieżę widokową ze ścianką wspinaczkową, ale przede wszystkim najnowocześniejsze w kraju szkołę podstawową i gimnazjum.

Z kolei w Gminnym Ośrodku Kultury można rozwijać zainteresowania i umiejętności, korzystając z bogatej oferty warsztatów: plastycznych, muzyczny, tanecznych, ruchowych, internetowych czy reklamowych, a także bawić się na imprezach plenerowych dla mieszkańców w każdym wieku.

Życie w takiej okolicy to nie tylko bezpieczeństwo, wygoda i otoczenie przyrody, ale też liczne możliwości rozwoju. Wygodne i przestronne domy z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na wyłączność to wisienka na torcie zalet!

śr. ocena 5 / głosów 6